KIASZROT

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: KIASZROT

Post autor: Pazdzioch »

Proponuję psychiatrę , podejrzewam , że ani chłop nie miał problemu z autem (zwyczajnie nie stać go) żony też brak(nikt z taką pierdoła i maruda nie wytrzyma) poprostu nie ma z kim pisać , to sobie postanowił pisać na forum , nawet Halinka w warzywniaku nie chce słuchać opowieści o superbohaterze , który to uratował krasnoludka przed zjedzeniem przez trola.
Trzeba poprostu ignorować takich ludzi , może się przeniosą jak w star treku na inną planetę
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

Pazdzioch pisze: 02 kwie 2022, 22:40 Proponuję psychiatrę , podejrzewam , że ani chłop nie miał problemu z autem (zwyczajnie nie stać go) żony też brak(nikt z taką pierdoła i maruda nie wytrzyma) poprostu nie ma z kim pisać , to sobie postanowił pisać na forum , nawet Halinka w warzywniaku nie chce słuchać opowieści o superbohaterze , który to uratował krasnoludka przed zjedzeniem przez trola.
Trzeba poprostu ignorować takich ludzi , może się przeniosą jak w star treku na inną planetę
Trafiłeś tym trafnym postem na czarną listę ryby :D
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: KIASZROT

Post autor: Sid »

To jest nas już paru :lol:.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Paździoch!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszymi modelami i aktualnymi ofertami!
Kia Motors Polska

autor: Pazdzioch » 24 wrz 2021, 19:58
Mi plastik urwał się w klamce , zadzwoniłem umówiłem wizytę naprawili w ramach gwarancji. Trzeba dzwonić a nie pisać maile

autor: fishhunter » 25 wrz 2021, 21:32
Pazdzioch masz rację tylko, że wymiana plastiku w klamce a komputera pokładowego to jednak drobna różnica.

Nie problem w tym. że nie byłem w serwisie bo byłem kilka razy. Szkodę zgłosiłem 30.08.2021 nr SB/01555/2021!

Masz rację nie stać mnie na model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13 Kiepski jesteś Paździoch
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Witam!

Po 9 miesiącach kia wzięła się do roboty, żeby zrealizować gwarancję. Raczej nie z własnej inicjatywy. Powództwo cywilne i UOKiK odniosło pożądany skutek. kia Polska chce ugody. Bycie uprzejmym i grzecznym niczego nie daje. Porady trolli typu bycie grzeczny popłaca może i jest skuteczne. Ale jak producent auta cię olewa trza iść z buta. Każdy kto ma podobny problem z gwarancją kia Polska niech nie czeka potulnie. Na priv służę
pomocą jak ktoś będzie tego chciał!
Pazdzioch
Posty: 334
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:54
model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13

Re: KIASZROT

Post autor: Pazdzioch »

fishhunter pisze: 03 kwie 2022, 09:32 Paździoch!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszymi modelami i aktualnymi ofertami!
Kia Motors Polska

autor: Pazdzioch » 24 wrz 2021, 19:58
Mi plastik urwał się w klamce , zadzwoniłem umówiłem wizytę naprawili w ramach gwarancji. Trzeba dzwonić a nie pisać maile

autor: fishhunter » 25 wrz 2021, 21:32
Pazdzioch masz rację tylko, że wymiana plastiku w klamce a komputera pokładowego to jednak drobna różnica.

Nie problem w tym. że nie byłem w serwisie bo byłem kilka razy. Szkodę zgłosiłem 30.08.2021 nr SB/01555/2021!

Masz rację nie stać mnie na model samochodu: Kia ceed kombi 1,6 benzyna 2012/13 Kiepski jesteś Paździoch


Myślisz , że mam ceeda z 2012/13??? Hehe jakbyś czytał moje posty wiedziałbyś co mam.
Jeżeli chodzi o ceeda miałem parę lat temu

Więcej płacę za ubezpieczenie auta niż zarabiasz miesięcznie , więc nie mam pojęcia czym chciałeś zabłysnąć wypominając kia cee'd kombi ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”