KIASZROT

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 30 mar 2022, 11:44 Marsen

model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver - jeszcze się produkuje :D/ DOPISZ JESZCZE I CH...J WIE CO JESZCZE!
Przypominasz człowieka, który wakacje życia spędza w luksusowym 20-pietrowym hotelu. A kogo Ty przypominasz? To co wkleiłem powyżej to od Ciebie. Jeszcze nie Masz samochodu a już nie trzymasz moczu !Ad vocem Na co dzień jeżdżę samochodem z L z przodu i nie jest to nauka jazdy. Ta kijanka to prezent dla żony niestety kompletnie nieudany. Jeżeli "myślisz", że im więcej głupich pseudo dowcipnych rzeczy napiszesz to masz rację to współczuję. Ja wole rebusy ten jest dla Ciebie PKP + intelektualne!


Ps. Może to, że ponownie ci się zepsuło jest wynikiem twojego podejścia. A zaprezentowałeś je jak nikt na tym forum. Oczywiście negatywnie. Bo widzisz: Serwis - też człowiek. Poczekał byś kilka dni dłużej w spokoju i byłoby lepiej :P

W tym temacie prowadzone są postępowania administracyjne i cywilne. Jeżeli myślisz, że walka z koncernem jest łatwa, to tego się trzymaj.

Specjalne pozdrowienia dla kolegi Sida specjalisty od maści i trzymania blisko od bytu!
Wiesz... Ogólnie to smutne, że masz problem z autem, które na dodatek było prezentem dla Twojej żony. Duch wypowiedzi wszystkich osób jest owiany współczuciem, że spotkała Was taka sytuacja. Każdy z nas z pewnością opisałby taką historię na tym forum. Jednak bardziej zaznaczasz swój osobliwy charakter a nie problem i o tym wielu Ci pisze wprost lub subtelnie insynuuje. Co Ty zrobisz z tą wiedzą, to Twoja sprawa. Póki co nie wyciągasz żadnych wniosków. Wręcz przeciwnie - nadal klniesz, obrażasz i czerpiesz swoistą radość z poniżania marki, pracowników KIA i forumowiczów. Jak zauważyłeś na tym forum są osoby z innym charakterem i nastawieniem do życia. Wielu z nich również boryka się z usterkami ale oni formułują swoje wypowiedzi w kulturalny sposób i nie dają ujścia swojej frustracji. Dzięki umiejętności panowania nad emocjami, mogą się wkurzyć ale inteligencja podpowiada im, że eskalacja i tak nic nie da. Dzięki temu mogą liczyć na rzeczową pomoc albo na zrozumienie sytuacji, która zachęca nawet do szukania odpowiedzi na własną rękę by komuś pomóc...
Przekaż swojej małżonce, że życzymy jej by jak najszybciej udało się naprawić jej auto.
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

W czyim imieniu się wypowiadasz? Jest tu mnóstwo forumowiczów, którzy się ze mną zgadzają. I paru trolli którzy Cię wspierają. Nie Masz bladego pojęcia w temacie postu tylko i wyłączeni własne ego. Twój post niczego nie uczy a dowcip to parafrazując ironia. Jak kupisz w przyszłości samochód w salonie i padnie Ci komputer pokładowy po niecałym miesiącu użytkowania, który przez kolejne 8 miesięcy producent ma gwarancję gdzieś głęboko ukrytą, może zmienisz zdanie. Na tym kończę bo Twoje sugestie bardziej przydały by się Ci w ramach autosugestii może kiedyś coś osiągniesz. Na razie to dno i metr mułu w temacie. Najlepiej wychodzi Ci zdobywanie poklasku ignorantów. Wystarczy cofnąć kilka stron i zobaczyć co mają do powiedzenia
inni użytkownicy, ale założę się, że tego nie zrobiłeś! Na tym kończę i proszę o to żebyś się już nie produkował pustymi frazesami. Nie kopiuj nie wklejaj.
Tyle jest ciekawych tematów, powinny Cię zainteresować masz taką kolosalną wiedzę. Współczuję
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 30 mar 2022, 21:42 W czyim imieniu się wypowiadasz? Jest tu mnóstwo forumowiczów, którzy się ze mną zgadzają. I paru trolli którzy Cię wspierają. Nie Masz bladego pojęcia w temacie postu tylko i wyłączeni własne ego. Twój post niczego nie uczy a dowcip to parafrazując ironia. Jak kupisz w przyszłości samochód w salonie i padnie Ci komputer pokładowy po niecałym miesiącu użytkowania, który przez kolejne 8 miesięcy producent ma gwarancję gdzieś głęboko ukrytą, może zmienisz zdanie. Na tym kończę bo Twoje sugestie bardziej przydały by się Ci w ramach autosugestii może kiedyś coś osiągniesz. Na razie to dno i metr mułu w temacie. Najlepiej wychodzi Ci zdobywanie poklasku ignorantów. Wystarczy cofnąć kilka stron i zobaczyć co mają do powiedzenia
inni użytkownicy, ale założę się, że tego nie zrobiłeś! Na tym kończę i proszę o to żebyś się już nie produkował pustymi frazesami. Nie kopiuj nie wklejaj.
Tyle jest ciekawych tematów, powinny Cię zainteresować masz taką kolosalną wiedzę. Współczuję
Oczywiście napisz jak ten Wasz problem się zakończył 🙂
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Prosiłem a jednak skutek mizerny tylko kopiuj i wklej. Wiesz ja w przeciwieństwie do Ciebie zadałem sobie trud i obejrzałem Twoje posty. Nie komentuję nawet ich treści. Na Nobla chyba nie Masz co liczyć w żadnej dziedzinie! Jeżeli otwarłem Ci oczy to przepraszam. Trzymaj się Ty i Twoje cienie ( trolle )
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

fishhunter pisze: 30 mar 2022, 22:29 Prosiłem a jednak skutek mizerny tylko kopiuj i wklej. Wiesz ja w przeciwieństwie do Ciebie zadałem sobie trud i obejrzałem Twoje posty. Nie komentuję nawet ich treści. Na Nobla chyba nie Masz co liczyć w żadnej dziedzinie! Jeżeli otwarłem Ci oczy to przepraszam. Trzymaj się Ty i Twoje cienie ( trolle )
Aby zachować ciągłość dyskusji klikamy na ikonkę cudzysłowu. Znajduje się ona w prawym górnym rogu czyjejś wypowiedzi. Otwiera się wówczas okno z cytatem do którego chcesz się odnieść. Piszemy pod linią: [/quote] -> To w temacie "kopiuj i wklej" ;)
To, że nie dyskutuje z Twoimi wnioskami, nie oznacza, że są one trafne. Stawiasz hipotezy i sam je sobie zatwierdzasz... To złudne budowanie własnej wartości - oczywiście w tej dyskusji ;) Tu ciśnie mi się na usta przykład o bańce mydlanej ale... nie będę pisał. Przykłady nazywasz żarcikami więc domyślam się, że ich nie lubisz. I trudno Ci się dziwić bo przecież przykłady wzmacniają siłę przekazu ;)
Nie aspiruję do żadnej nagrody. Skąd zatem ten pomysł? Jestem przeciętnym człowiekiem i w zależności od tematu różnie się wypowiadam. Nawet zapytam, jak czegoś nie wiem - ale to z pewnością zauważyłeś ;)
Wybacz ale nie jestem aż tak wielkim Twoim fanem by czytać Twoje wypowiedzi poza tym tematem.
Ja również pozdrawiam :)
Marek3003
Posty: 606
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIASZROT

Post autor: Marek3003 »

Dzień dobry to w końcu naprawili? Czy nie? Bo ciężko ustalić z wątku. Mi na moją 1 reklamacje odpisali …. to nie wada a cecha i nie podlega reklamacji. Ale w trzecim odwiedzonym Aso postanowili choć spróbować naprawić …niestety ze średnim skutkiem. Czyli jednak to nie była cecha. Teraz mam poważniejszy problem, auto od wczoraj zostawione w Aso. Jestem oczywiście bez zastępczego bo to nie naprawa a …diagnoza bo dojechałem do serwisu sam, bez lawety😀 Przebieg 15 704 km.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
marsen
Posty: 243
Rejestracja: 18 lut 2022, 22:32
model samochodu: Sportage V HEV 1.6 T-GDI, 230KM, FWD, 6AT, Business Line + PNS + AE+, Lunar Silver

Re: KIASZROT

Post autor: marsen »

Masz rację. Ja już milknę ;)
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: KIASZROT

Post autor: Sid »

fishhunter miałem do Ciebie jakiś szacunek, ale z tego co ostatnio napisałeś, trudno o szacunek. Wyzywasz nad od trolli, a my chcemy Ci pomóc. Tylko Ty jesteś uparty, wiesz lepiej wszystko od nas, a na nasze rady reagujesz agresją i wyzwiskami. Bo chyba rozumiesz, co piszemy. A ludzie piszą Ci prostym, zrozumiałym nawet dla dzieci językiem. Sorry chłopie, ale jesteś chamskim bucem. Zmień stosunek do ludzi, a będzie Ci lżej w życiu. I tego Ci szczerze życzę.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Sid ! Mam Ciebie i Twoje pomysły na pomoc głęboko ukryte. Nie czytasz ze zrozumieniem albo w ogóle nie czytasz co bardziej prawdopodobne. Może mi wskażesz choć w jednym miejscu, gdzie proszę w poście o pomoc? Moim jedynym celem jest pokazanie, że kia to szrot i żeby ktoś zastanowił się zanim kupi to coś z rzekomo 7 letnią gwarancją. Kilka osób już mi podziękowało i nie kupiło tego gówna. Nie chciałem o tym pisać ale mam kontakt z kilkoma osobami ( a ile ich jest w całej Polsce?), które mają ten sam problem z komputerem pokładowym w nowym modelu Stonica z 2021 ale ta firemka nie chce się do tego przyznać, bo wiązałoby się to z kampanią serwisową a to potężne koszty, dotarło Sid. Na merytoryczną dyskusję z Tobą nie liczę.Powinieneś reklamować kremy do od bytu. Znasz je doskonale z autopsji!

Ja dla Ciebie Sid nie mam żadnego szacunku.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2022, 11:01 przez fishhunter, łącznie zmieniany 1 raz.
fishhunter
Posty: 39
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:05
model samochodu: stonic

Re: KIASZROT

Post autor: fishhunter »

Marsen! Całe Twoje życie to kopiuj i wklej! Nieźle się uśmiałem czytając Twoje posty tyle w nich fachowej wiedzy. Nie wiem, czy zauważyłeś, że nasze posty zachodzą na siebie i nie trzeba niczego wklejać, żeby zachować ciągłość dyskusji. Proste czy nie?
Kończę bo się uwsteczniam!

P.s. Czy pracę magisterską też robiłeś na zasadzie kopiuj i wklej. Nie odpowiadaj to było pytanie retoryczne!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”