Skala głośności głośności multimediów

forum użytkowników modelu Ceed
eferat
Posty: 34
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:05
model samochodu: Ceed III SW FL BL4, 1.5 T-GDi, 7DCT
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skala głośności głośności multimediów

Post autor: eferat »

Odświeżę temat. Pismo na pisane do KIA Polska 26.09.2021 r. W odpowiedzi z dnia 30.09 KIA Polska napisała, że mam się skontaktować z najbliższym salonem w moim mieście mimo, że wcześniej w mailu im napisałem, że w ASO gdzie nabyłem pojazd powiedzieli mi "fachowcy", że nie wiedzą o co kaman? Z resztą ta odpowiedź wydawała mi się tak jakby była wygenerowana z jakiegoś automatu mailowego czy coś w tym stylu. Umówiłem się do ASO i byłem tam wczoraj. Kierownik serwisu powiedział mi, że jeszcze raz temat zgłębi bo może jest to problem z potencjometrem bo innego pomysłu nie miał. Mam oczekiwać na odpowiedź także czekam. Napiszę ponownie gdy coś ciekawego usłyszę :| :x
emeriks
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2021, 14:39
model samochodu: ceed gt

Re: Skala głośności głośności multimediów

Post autor: emeriks »

eferat pisze: 05 paź 2021, 18:29 Odświeżę temat. Pismo na pisane do KIA Polska 26.09.2021 r. W odpowiedzi z dnia 30.09 KIA Polska napisała, że mam się skontaktować z najbliższym salonem w moim mieście mimo, że wcześniej w mailu im napisałem, że w ASO gdzie nabyłem pojazd powiedzieli mi "fachowcy", że nie wiedzą o co kaman? Z resztą ta odpowiedź wydawała mi się tak jakby była wygenerowana z jakiegoś automatu mailowego czy coś w tym stylu. Umówiłem się do ASO i byłem tam wczoraj. Kierownik serwisu powiedział mi, że jeszcze raz temat zgłębi bo może jest to problem z potencjometrem bo innego pomysłu nie miał. Mam oczekiwać na odpowiedź także czekam. Napiszę ponownie gdy coś ciekawego usłyszę :| :x
podbiję temat, bo chyba mam ten sam problem. @eferat, jesteś już po wizycie w ASO? pozmieniali coś?
eferat
Posty: 34
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:05
model samochodu: Ceed III SW FL BL4, 1.5 T-GDi, 7DCT
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skala głośności głośności multimediów

Post autor: eferat »

Tak jestem ale nic mi nie pomogli. Usłyszałem jedynie, że w nowych Ceedach potencjometr głośności jest tak wyskalowany i tak ma być :lol: :cry: :evil: także kolego proponuje żebyś podjechał do swojego ASO i zobaczył co Ci tam powiedzą bo KIA Polska ma w dup... klienta taka prawda.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”