Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
Kemp
Posty: 96
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Kemp »

sorento pisze: 18 sty 2023, 12:21 Po 19mc dzis taki mail

Szanowny Panie,

Informujemy, że Pański samochód znajduje się w Polsce. Wszelkich informacji odnośnie dostarczenia pojazdu oraz jego odbioru udzieli Panu Dealer w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży KIA w którym złożył Pan zamówienie.

Z wyrazami szacunku,
A wiesz może jakiego dnia zjechał w Koper? Czy 7.01?

Pozdr
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

inquis pisze: 18 sty 2023, 14:31 Krzywe szwy, czyli auto składane ręcznie jak RR:)
A ten cytat mnie ujął: "7 miejsc... choć niepotrzebne, było jednym z elementów decydujących o wyborze Kia" :D
Te dodatkowe miejsca mogłyby się przydać 2-3x w roku jak siostra z dzieciakami przyjeżdża, fajny "bajer".
Dlatego rezygnacja z Kia nie była dużym kompromisem czy problemem, zwłaszcza patrząc na te chore terminy realizacji zamówień :evil:
sorento
Posty: 144
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:51
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorento »

Kemp pisze: 18 sty 2023, 14:32
sorento pisze: 18 sty 2023, 12:21 Po 19mc dzis taki mail

Szanowny Panie,

Informujemy, że Pański samochód znajduje się w Polsce. Wszelkich informacji odnośnie dostarczenia pojazdu oraz jego odbioru udzieli Panu Dealer w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży KIA w którym złożył Pan zamówienie.

Z wyrazami szacunku,
A wiesz może jakiego dnia zjechał w Koper? Czy 7.01?

Pozdr
Tak
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Bugaloo pisze: 18 sty 2023, 14:48
inquis pisze: 18 sty 2023, 14:31 Krzywe szwy, czyli auto składane ręcznie jak RR:)
A ten cytat mnie ujął: "7 miejsc... choć niepotrzebne, było jednym z elementów decydujących o wyborze Kia" :D
Te dodatkowe miejsca mogłyby się przydać 2-3x w roku jak siostra z dzieciakami przyjeżdża, fajny "bajer".
Dlatego rezygnacja z Kia nie była dużym kompromisem czy problemem, zwłaszcza patrząc na te chore terminy realizacji zamówień :evil:
Co ostatecznie wybrałeś? XC 60?
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

Tak. To już 7 albo i 8 Volvo z kolei, mam sentyment ;)
Narazie (odpukać) żadnych przygód. Nawet Android działa jak powinien u nie sprawia żadnych kłopotów (jeden restart systemu przez 6 mcy).
Frutii
Posty: 15
Rejestracja: 05 wrz 2022, 14:31
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Frutii »

sorento pisze: 18 sty 2023, 12:21 Po 19mc dzis taki mail

Szanowny Panie,

Informujemy, że Pański samochód znajduje się w Polsce. Wszelkich informacji odnośnie dostarczenia pojazdu oraz jego odbioru udzieli Panu Dealer w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży KIA w którym złożył Pan zamówienie.

Z wyrazami szacunku,

Gratuluję, u mnie minęło 19 miesięcy i cisza. Też w grudniu zgodziłem się na wersję 5 osobowa.. Może do lipca się doczekam 😂
loony89
Posty: 40
Rejestracja: 24 lut 2022, 10:47
model samochodu: Sorento 2005 2.5 CRDi M/T || Sportage 2017 Business Line 1.6 T-GDi

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: loony89 »

u mnie odbiór za "kilka dni", mój HEV PL przypłynął morning pridem. A stare sorento właśnie pojechało na wojne...
BrzydkiWacek
Posty: 223
Rejestracja: 29 paź 2021, 14:13
model samochodu: Kia Sorento HEV XL, PL AWD 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: BrzydkiWacek »

loony89 pisze: 24 sty 2023, 09:40 u mnie odbiór za "kilka dni", mój HEV PL przypłynął morning pridem. A stare sorento właśnie pojechało na wojne...
Jak już odbierzesz to sprawdź proszę czy przednie czujniki parkowania są aktywne przy prędkości ok 5-10km/h czy musisz je z palca włączyć?
W mojej sorce wszystko jest włączone na auto(opcje wspomagania parkowania itp) a mimo wszystko przednie czujniki załączane są w dwóch przypadkach: przerzucę z biegu wstecznego na D, albo włączę za palca przyciskiem... Do tej pory we wszystkich moich poprzednich autach przycisk służył do WYŁĄCZANIA czujników parkowania a w Sorento jest na odwrót...
Peron
Posty: 70
Rejestracja: 15 kwie 2022, 07:50
model samochodu: Ex Sportage

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Peron »

W Fordzie S-Max MK1 też jest dokładnie tak samo, aktywują się, po wrzuceniu wstecznego lub po włączeniu przyciskiem. Czy można to zmienić systemowo - nie wiem. Nauczyłem się już, ale trzeba uważać.
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

W nowym Sportage z 2022 r. nie ma już tego problemu, czujniki są zawsze włączone, ale u żony w Niro z roku 2020 też jest jak w Sorento. I kiedyś cofając też zawadziła przodem o jakąś boczną przeszkodę, bo czujniki nie działały.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”