Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
bocianll
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:30

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: bocianll »

HEV L 2WD zamówienie 01/22. Dziś info od KIA Polska, że wyprodukowany i kontaktować się z dealerem. A więc im większa bieda wersja tym szybsza realizacja :)
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Jak się okazuje, wyposażenie nie ma tu decydującego wpływu tylko napęd
Ostatnio zmieniony 29 lip 2022, 22:01 przez inquis, łącznie zmieniany 1 raz.
Soplus
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Soplus »

Podobno jak się jest psychofanem K-popu to się szybciej dostaje :)
D.BRUS
Posty: 46
Rejestracja: 17 sty 2022, 13:32
model samochodu: KIA Sportage 1.6 T-GDI 4x4 BL

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: D.BRUS »

bocianll pisze: 29 lip 2022, 17:16 HEV L 2WD zamówienie 01/22. Dziś info od KIA Polska, że wyprodukowany i kontaktować się z dealerem. A więc im większa bieda wersja tym szybsza realizacja :)
Ooo to ja też wtedy zamawiałem HEV 2WD, tyle że w XL i z panoramą w dachu, ale na razie ani widu ani słychu. :(
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Ja z kolei coraz bliższy jestem decyzji, żeby brać PHEVA XL SRF Snow Pearl White, który jest już w Polsce (za 225 tys.) i nie czekać na zamówionego HEVA XL PL SRF Mineral Blue (za 210 tys.), który może być na "świętego nigdy". Co Panowie sądzicie?
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

inquis pisze: 01 sie 2022, 11:40 Ja z kolei coraz bliższy jestem decyzji, żeby brać PHEVA XL SRF Snow Pearl White, który jest już w Polsce (za 225 tys.) i nie czekać na zamówionego HEVA XL PL SRF Mineral Blue (za 210 tys.), który może być na "świętego nigdy". Co Panowie sądzicie?
Jeżeli różnią się tylko kolorem to 15 tys. więcej za Pheva się opłaca. Wtedy bym brał, ale pod warunkiem wszystkich tych samych opcji, które są mi potrzebne. Kolor już wtedy mało ważny.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Niestety, ten PHEV nie ma bajerów z PL i to jest problem największy... Ogólnie większość tych fajności nie jest mi potrzebna, ale kamera 360, wentylowane fotele z pamięcią i jakieś granie już by się przydały. Plusem jest jasna podsufitka i chyba wygodniejsze fotele oraz jazda po mieście za friko:)
nagdob
Posty: 1120
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

inquis pisze: 01 sie 2022, 11:56 Niestety, ten PHEV nie ma bajerów z PL i to jest problem największy... Ogólnie większość tych fajności nie jest mi potrzebna, ale kamera 360, wentylowane fotele z pamięcią i jakieś granie już by się przydały. Plusem jest jasna podsufitka i chyba wygodniejsze fotele oraz jazda po mieście za friko:)
Kiedyś napisałem, że już nigdy nie chcę auta bez wentylowanych siedzeń, które nawet żona ma w Niro. Więc bym nie zamieniał i czekał na swoje. Tak na marginesie moja Sportage kosztuje teraz wg cennika 211,3 tys. zł i nie ma pamięci foteli. Ceny zwariowały. Nie wiem w jakim trybie kupujesz, bo jak zależy ci na leasingu i kosztach to jednak bym się zastanowił. Ale jak nie to bym czekał.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
Alergos
Posty: 12
Rejestracja: 25 sty 2022, 19:13
model samochodu: SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Alergos »

Zamówienie 09.2021, hev, 2wd, PL, panorama. Dzisiaj info od Kia Polska, "Uprzejmie informujemy, że Pana pojazd został wyprodukowany. Prosimy o kontakt z Dealerem w celu omówienia szczegółów jego odbioru. "
Dealer twierdzi że auto do odbioru za max 2 miesiące.
inquis
Posty: 1252
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Alergos pisze: 01 sie 2022, 14:23 Zamówienie 09.2021, hev, 2wd, PL, panorama. Dzisiaj info od Kia Polska, "Uprzejmie informujemy, że Pana pojazd został wyprodukowany. Prosimy o kontakt z Dealerem w celu omówienia szczegółów jego odbioru. "
Dealer twierdzi że auto do odbioru za max 2 miesiące.
2WD i wszystko jasne...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”