Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
adasko
Posty: 77
Rejestracja: 15 lis 2021, 00:36
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: adasko »

Czyli to teraz ty jesteś najdłużej czekającym z nas wszystkich. Wierzę że za kilka dni max 2 tygodnie i będzie twój wyprodukowany. Rekompensata tobie się należy. Trzymam kciuki
sorento
Posty: 144
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:51
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorento »

adasko pisze: 16 maja 2022, 23:41 Czyli to teraz ty jesteś najdłużej czekającym z nas wszystkich. Wierzę że za kilka dni max 2 tygodnie i będzie twój wyprodukowany. Rekompensata tobie się należy. Trzymam kciuki

Info sprzed chwili -> brak vin
inquis
Posty: 1249
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Podziwiam za cierpliwość. Aż tak fajne to auto nie jest, by czekać tyle czasu... W skodzie jak zrezygnujesz z matrixów :lol: czas oczekiwania podobno pół roku... Nawet jest opcja w konfiguratorze
Kostia19
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2022, 06:54
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Kostia19 »

Czy fajne to zależy od gustu. Ja czekam już 15 miesięcy i jak dla mnie nie ma innego auta.
galloper
Posty: 401
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: galloper »

:o :shock:
No to chyba jesteś liderem...w tej nie szlachetnej kategorii.
Wczoraj zarzad odebrał Mercedesy S580 , na które czekali raptem 14 miesięcy.
dangor
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2022, 14:57

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: dangor »

Kochani, po okresie dezinformacji i braku jakichkolwiek szczegółów, dzisiaj dostałem uroczy mail od KIA POLSKA, że samochód został już wyprodukowany i czeka na transport do Polski.

Więc jak wyglądają daty:
9/21 - zamówienie,
5/22 produkcja (vin w systemie),
transport najprawdopodobniej 26/05 statykiem GRAND URANUS V-064 -- tu nie mam pewności).

Zobaczymy kiedy odbiór.
Jak to wyglądało u was. Ile czasu upłyneło od VIN'u do odbioru? Podobno produkcja przyśpieszyła, także jest nadzieja dla innych czekających.
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

dangor pisze: 18 maja 2022, 14:46 Kochani, po okresie dezinformacji i braku jakichkolwiek szczegółów, dzisiaj dostałem uroczy mail od KIA POLSKA, że samochód został już wyprodukowany i czeka na transport do Polski.

Więc jak wyglądają daty:
9/21 - zamówienie,
5/22 produkcja (vin w systemie),
transport najprawdopodobniej 26/05 statykiem GRAND URANUS V-064 -- tu nie mam pewności).

Zobaczymy kiedy odbiór.
Jak to wyglądało u was. Ile czasu upłyneło od VIN'u do odbioru? Podobno produkcja przyśpieszyła, także jest nadzieja dla innych czekających.
fuck, jaka wersja auta, ze zamowiles po mnie i juz masz? :(
adasko
Posty: 77
Rejestracja: 15 lis 2021, 00:36
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: adasko »

dangor pisze: 18 maja 2022, 14:46 Kochani, po okresie dezinformacji i braku jakichkolwiek szczegółów, dzisiaj dostałem uroczy mail od KIA POLSKA, że samochód został już wyprodukowany i czeka na transport do Polski.

Więc jak wyglądają daty:
9/21 - zamówienie,
5/22 produkcja (vin w systemie),
transport najprawdopodobniej 26/05 statykiem GRAND URANUS V-064 -- tu nie mam pewności).

Zobaczymy kiedy odbiór.
Jak to wyglądało u was. Ile czasu upłyneło od VIN'u do odbioru? Podobno produkcja przyśpieszyła, także jest nadzieja dla innych czekających.
Szok . Biorąc pod uwagę co tu piszą że zamówienia z września będzie się odbierać pod koniec roku 2022 to Ty masz wyjątkowe szczęście. Gratulacje
galloper
Posty: 401
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: galloper »

Jak miło...bierzcie Panowie co dają i całujcie po rączkach!!
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... 4aaa98c053
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

Całkiem niezły wizerunkowy "fakap". Na szczęście dla koncernu Kia, cena czyni cuda i ludzie pewnie za chwilę zapomną, jak zostali potraktowani.
Z ciekawości poszukam, jak problemy z zamówieniami ogarniają w innych, bogatszych krajach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”