Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Obyśmy wszyscy mieli takie problemy:) Spokojnie możesz poinformować dealera, że odbierzesz w terminie na zamówieniu.
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

Ja dzis dzwonilem do dealera i sie okazalo ze auto jest od miesiąca w porcie w koprze (nie wiem czy poprzednio to ja sobie uwalilem ze auto jest w Polsce czy sprzedawca mi powiedzial). Ale fakt jest taki ze niby centrala mowi ze sa jakies problemy z trabsportem (mimo ze auta z 4 wrzesnia już sa u dealera) I mam czekać
bocianll
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:30

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: bocianll »

U mnie wyprodukowanie koniec lipca. Handlowiec powiedział że 04.09 miało być w Koper. Nic więcej nie wiadomo. Brak informacji kiedy będzie w Polsce i do odbioru. Podejrzewam że tak jak Twoje stoi sobie w Koper.
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

No to mój dealer mowil ze u niego już są auta z 04 wrzesnia
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: kon »

TomekW pisze: 23 wrz 2022, 13:21 Mam pytanko, na umowie mam termin odbioru auta do 30 listopada 2022. Dostałem info z salonu że auto już jest i mogę odebrać :shock: Mam wersję bazową więc pewnie dlatego przyszła nadspodziewanie szybko. Z różnych względów nie zależy mi na szybkim odbiorze auta, bo byłem nastawiony na odbiór zgodnie z z umową. Pytanie, czy mogę zwlekać z odbiorem do daty wyznaczonej na umowie, czy Dealer może nakazać odbiór auta wcześniej ?
Chyba najłatwiej zajrzeć do swojego zamówienia.
Spodziewałbym się tam zapisu, że sprzedawca poinformuje o gotowości do odbioru pojazdu, a klient powinien go odebrać w ciągu określonego czasu.
Oczywiście warto też zadzwonić do sprzedawcy i pogadać.
Pewnie krótka zwłoka nie stanowi problemu, ale nie licz na to że dealer będzie miesiącami trzymał na magazynie towar za który też ma określony termin zapłaty.
paboGliwice
Posty: 47
Rejestracja: 24 maja 2022, 09:15
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: paboGliwice »

michal2409 pisze: 23 wrz 2022, 20:30 No to mój dealer mowil ze u niego już są auta z 04 wrzesnia
Czy ktoś ma już informacje na temat aut które przypłynęły do koper statkiem morning laura 14 września?

Drugie pytanie Czy ktoś odebrał już auto z roku modelowego 2023?
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Zwróćcie uwagę, że w konfiguratorze mamy design tyłu Sorki MY23 - białe światło i inny układ napisów. O dziwo napisy od wersji XL. Czy ładniejsze? :?
https://www.kia.com/pl/sprzedaz/konfigurator/#/Styl
nagdob
Posty: 1119
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: nagdob »

inquis pisze: 25 wrz 2022, 09:38 Zwróćcie uwagę, że w konfiguratorze mamy design tyłu Sorki MY23 - białe światło i inny układ napisów. O dziwo napisy od wersji XL. Czy ładniejsze? :?
https://www.kia.com/pl/sprzedaz/konfigurator/#/Styl
Na tym linku tam gdzie Sorento dali fotki Sportage? :shock:
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

nagdob pisze: 25 wrz 2022, 10:45
inquis pisze: 25 wrz 2022, 09:38 Zwróćcie uwagę, że w konfiguratorze mamy design tyłu Sorki MY23 - białe światło i inny układ napisów. O dziwo napisy od wersji XL. Czy ładniejsze? :?
https://www.kia.com/pl/sprzedaz/konfigurator/#/Styl
Na tym linku tam gdzie Sorento dali fotki Sportage? :shock:
Klikasz to Sportento, wybierasz wersję XL lub PL, wchodzisz na "styl" i klikasz "tył". Pojawiają się inne światła i układ napisów.
bocianll
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:30

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: bocianll »

Na stronach UK oraz DE (w cenniku DE) wszystkie wersję mają ten sam tył. Myślę, że w Polsce będzie tak samo.
Po prostu brakło sił aby podmienić wszystkie zdjęcia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”