Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
sorrykia
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2022, 09:35

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorrykia »

A ciekawe, czy polift będzie miał również te same "udogodnienia"?
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Lunar GT »

Jak to najtrafniej ująć: "chcą Was perfidnie wyjuchać"
Bugaloo
Posty: 416
Rejestracja: 16 wrz 2021, 18:03

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Bugaloo »

rafaza pisze: 12 cze 2023, 09:19 Dziś dostałem odpowiedź na moje zapytanie mailowe z salonu, który zasięgnął info w Warszawie.
Brak komponentów do systemu Bose, z którym łączą się: nagłośnienie Bose, kamery 360, sterowanie autem z kluczyka (jazda przód-tył), kamery boczne (wyświetlane na panelu kierowcy), monitorowanie martwego pola i system poprzecznego wykrywania przeszkód przy cofaniu. Ta wersja nazywa się teraz Prestige Line NEW. Poważnie.
W to miejsce obniżka ceny o 5.000 zł albo anulowanie zamówienia. Decyzja do końca dnia.
Jeśli zmienię specyfikację to auto do odbioru na lipiec lub sierpień. (Ale ile już razy to słyszeliśmy?)

No i jak tu dokonać wyboru....między jednym a jednym?
Nie pier**lą się w tańcu widzę :roll: :lol:
bocianll
Posty: 44
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:30

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: bocianll »

Na stronie pojawił się nowy cennik.
Kolejne podwyżki. PL teraz za 14000 bez w/w udogodnień :)
Więc to się dzieje :)

Pełny PL stanie się prawdziwą perełką.
inquis
Posty: 1258
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Nowy cennik z dopiskiem:
"Samochody dostępne tylko ze stoku. Szczegóły u Dealerów". ;)

Zmiany cenowe nie są duże - 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD w wersji XL kosztuje 229 900, a w okrojonym PL 243 900. W ostatnim cenniku z 15.03.23 odpowiednio: 224 900 i 243 900.

Pojawił się też dawno niewdziany PHEV w cenie 250 900 za XL i 264 900 za PL. Ostatnio PHEV był w cenniku z 30.04.22 w cenach odpowiednio 241 900 i 260 900.
PiterW
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2018, 13:26
model samochodu: Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach (2022)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: PiterW »

No i w cenniku jest dostępna tylko wersja 7-miejscowa (znowu) :roll:
Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach, 2022
była: Kia Optima 2.0 DOHC + automat, L + NAV, snow white pearl, 2018
Peron
Posty: 70
Rejestracja: 15 kwie 2022, 07:50
model samochodu: Ex Sportage

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Peron »

Hmmm… to może sprzedać swoje MY22 2.2 CRDI PL 7os z przebiegiem 6 tysięcy i wyjechać w Bieszczady?
Minerals
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2023, 20:44

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Minerals »

No i doczekałem się! NIe, nie na auto, na ofertę odebrania bez niektórych elementów wyposażenia. Zamówiona w lutym 2022. Ogólnie jestem mocno zdegustowany podejściem Kia Polska do klienta. W innych krajach nie mają takich problemów, wersja PL jest realizowana z opóźnieniem ale jest. Nie ma ze strony KIA takich manewrów. Puściłem temat do kancelarii znajomego i czekam na opinię. Na tą chwilę naprawdę nie wiem czy się decydować czy sobie odpuścić zabawy z KIA skoro mają takie podejście. Przy okazji, może przyatakować wspólnie Facebooka KIA Polska bo są wyraźnie zadowoleni z siebie a trudne tematy usuwają.
Magdalenna
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2023, 13:49
model samochodu: KIA SORENTO

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Magdalenna »

Ja już przerobiłam z dwoma prawnikami , dziś mnie przycisnęli po raz trzeci , już nie było czekać- tylko anulacja. Pękłam 🙄 Tylko zastanawiam się jak to działa , bo podobno facet , który zamawiał w tym samym salonie co ja, zdecydował się na tą PL uboższa podobno już pod koniec kwietnia i odebrał pod koniec maja . Czyli musiała być wyprodukowana najpóźniej z poczatkiem kwietnia, tylko jakim cudem to już ten nowy PL a nie XL , którym w zeszłym miesiącu facet chciał mnie przekupić 🤔🤔
Minerals
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2023, 20:44

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Minerals »

Ponoć jak się zdecyduję na "bieda wersję" to odbiór na koniec lipca. Tylko jak w to uwierzyć jak tak kiwają. A miałem sobie ściągnąć Tellurida. Tylko ten serwis... :shock:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”