Termin dostawy ---> Termin odbioru

forum użytkowników modelu Sorento
sorento
Posty: 144
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:51
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorento »

Choroba gadzeciarstwa wiecznie zywa :P Panorama i kolor auta to jedno za ktore doplaca sie cennikowo, ale z drozszych rzeczy to hak, jakies stopnie boczne, swiatla dodatkowe led z przodu/tylu i w bagazniku - niby nic, ale do kompletu sie przydalo, tym bardziej ze mialem dobra finalna cene. Teraz juz bym sie na czesc nie zdecydowal :P
Michał 42
Posty: 42
Rejestracja: 29 kwie 2022, 21:25
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Michał 42 »

Dzwoniłem do salonu i dostałem info ze na razie echo. Samochód jeszcze nie jest na liście do produkcji ( z. 24 wrzesień) . Dopiero ok 1 tydzień przed rozpoczęciem produkcji czyli wygenerowaniem vin-u coś w salonie mogą wiedzieć. Na tą chwilę moj vin ma się pojawić w okolicach sierpnia
coolnba
Posty: 37
Rejestracja: 02 gru 2021, 08:45

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: coolnba »

No to autko dostało numer rejestracyjny od Arval'a blachy jadą do dealera pod Poznań , auto też już w drodze do dealera. Więc zakładam wydanie przyszły tydzień , więc pewnie parę dni przed 13 miesiącami.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Z Wrobudu mam info, że obecnie idą do produkcji zamówione w czerwcu 21, będą pewnie w lipcu, więc rzeczywiście, jak u kolegi C., realizacja około 13 miesięcy.
sorento
Posty: 144
Rejestracja: 26 lip 2021, 21:51
model samochodu: Sorento

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: sorento »

Ciekawe, bo mam zamowione co prawda w czerwcu (ale zamowienie dealera z marca) - ale narazie pusto i glucho o VINie :)
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

Ja dostałem info z Krakowa ze wlasnie do nich plyna Sorento zamowione w czerwcu i lipcu 2021 i beda na koniec maja... Wiec ktos coś znowu nas zwodzi
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: inquis »

Ciekawe jak się przedstawia sytuacja z zamówieniami na Sorento obecnie. We Wrobudzie w końcu mają Heva na fulu, jakiego zamowilem, więc poprosiłem na sobotę autko na godzinę. I bylem chyba jedynym jeżdżącym, kiedy wczesniej chetnych bylo tyle, ze trzeba się bylo umawiac grubo przed terminem. Czyżby skutek podwyzek?
michal2409
Posty: 111
Rejestracja: 19 lis 2021, 17:11
model samochodu: Sportage IV

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: michal2409 »

Strzelam ze troche tak. Wielkim atutem kia byla przede wszystkim cena. W poscie wyzej sie pomlilem, moja kia w katalogu teraz kosztuje 40k wiecej niz ja mam na umowie. Dodatkowo dostałem 8% rabatu lojalnosciowego, co teraz jest pewnie nie mozliwe
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Soplus »

Pytanie, czy w pierwszej kolejności KIA nie wypycha aut zamówionych po nowej cenie i stąd takie opóźnienia przy dostawie zamówionych w zeszłym
roku.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022, 15:42 przez Soplus, łącznie zmieniany 1 raz.
Yamamoto
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2022, 11:57
model samochodu: proceed GT (still waiting)

Re: Termin dostawy ---> Termin odbioru

Post autor: Yamamoto »

Soplus pisze: 14 maja 2022, 13:22 Pytanie, czy w pierwszej kolejności KIA nie wypycha aut zamówionych po nowej cenie i stąd takei opóźnienia przy dostawie zamówionych w zeszłym
roku.
odpowiedź: nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”