Dostawa polifta

forum użytkowników modelu ProCeed
Lunar GT
Posty: 1114
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dostawa polifta

Post autor: Lunar GT »

W Chinach wymiana baterii działa od dawna, w Norwegii też już to mają, musi być odpowiednio duża ilość samochodów żeby to miało sens i się opłacało.
AnonimKia
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2022, 09:21
model samochodu: Kia Ceed MY22 - zamówiona

Re: Dostawa polifta

Post autor: AnonimKia »

Zanffu pisze: 19 maja 2022, 11:23 Wysłałem pytanie odnośnie dostępności Proceedów Gt w Niemczech. Dostałem informację że dealerzy z Kia De dadzą mi chętnie informacje o finansowaniu, płatności i czasu realizacji. Czekam jeszcze na info od centrali Niemieckiej Kia... Może te teorie spiskowe są prawdziwe. 😂
Jeżeli tak to auta wrócą za x mc w PL z nową ceną :/
Zanffu
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:58

Re: Dostawa polifta

Post autor: Zanffu »

Info z dzisiaj czas realizacji w Niemczech proceeda gt 6miesiecy sprawdzone u dealera. 1 rejestracja samochodu musi być u Niemców. A i rabaty dają 😂.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Dostawa polifta

Post autor: shider »

Zanffu pisze: 20 maja 2022, 11:15 Info z dzisiaj czas realizacji w Niemczech proceeda gt 6miesiecy sprawdzone u dealera. 1 rejestracja samochodu musi być u Niemców. A i rabaty dają 😂.
Może ktoś przetrze szlaki i potwierdzi na ile te zapewnienia niemieckiego dealera są prawdziwe...
Hookie
Posty: 75
Rejestracja: 05 kwie 2022, 10:43
model samochodu: Alfa Romeo Giulia Veloce

Re: Dostawa polifta

Post autor: Hookie »

Na tyle, że w UK też anulowali część zamówień.

Porównywałem swoją spec ze swojego zamówienia (full 140k) z DE (180k) i dla mnie ta różnica jest bez sensu zupełnie do dopłacania.
Zanffu
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:58

Re: Dostawa polifta

Post autor: Zanffu »

Wersja niemiecka ma trochę lepsze wyposażenie. Jak chłodzenie fotelu kierowcy i organizer przestrzeni bagażowej (tak jak kombi) plus grzanie tylnych siedzeń. Więc troszkę mają lepsza wersję chodź rynek europejski🙂.
Semtex
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2022, 21:29
model samochodu: CEED GT MY22
Lokalizacja: Poznań

Re: Dostawa polifta

Post autor: Semtex »

Z tego co wiem nie ma dla odmiany grzania przedniej szyby. Ponoć z fotelami wentylowanymi to się wyklucza.
Marek3003
Posty: 579
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marek3003 »

Kolega w zeszłym roku w listopadzie zamówił nową Mazdę CX5 z gwarancją ceny. Miała być we wrześniu najwcześniej. Mamy maj i jest już do odbioru. "Starą" czyli 4 letnią CX5 sprzedał właśnie w 1 dzień :-)
Ludzie to umieją się ustawić,
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Dostawa polifta

Post autor: dam9an »

Lunar GT pisze: 19 maja 2022, 18:32 W Chinach wymiana baterii działa od dawna, w Norwegii też już to mają, musi być odpowiednio duża ilość samochodów żeby to miało sens i się opłacało.
Ciekaw jestem ile jeszcze kosztuje taka usluga i jaki jest sumeryczny koszt przejechania 100km... Chociaz jak narazie robia wszystko zeby elektryki sie oplacaly wiec benzyna w gore i spalinowki w górę.
since
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2022, 17:18
model samochodu: niewyprodukowany procced GT

Re: Dostawa polifta

Post autor: since »

Ciekaw jestem ile jeszcze kosztuje taka usluga i jaki jest sumeryczny koszt przejechania 100km... Chociaz jak narazie robia wszystko zeby elektryki sie oplacaly wiec benzyna w gore i spalinowki w górę.
Przecież elektryki opłacają się wyłącznie dzięki dopłatom - socjalizmowi. Posiadają niemal same wady. Czas ładowania, koszt, zasięg. Są nieekonomiczne. Brak stacji ładowania, moce przyłączeniowe stacji zbyt małe żeby więcej aut mogło się ładować. Głupia elektryczna hulajnoga potrafi uprzykrzyć życie z uwagi na czas ładowania a co dopiero samochód.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”