Dostawa polifta

forum użytkowników modelu ProCeed
Mifamis
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2022, 10:43
model samochodu: ProCeed GT Line MY 2022
Lokalizacja: Małopolska

Re: Dostawa polifta

Post autor: Mifamis »

Impress pisze: 04 lis 2022, 08:53 Bardzo fajne jest też monitorowanie poprzecznego pasa ruchu podczas cofania. Przydaje się przy wyjeżdżaniu pod kątem z ciasnych parkingów (chociaż tych unikam bardziej niż ognia).
Zdaję sobie z tego sprawę, że pakiet AEB to nie tylko czujniki martwego pola. Jest w nim to o czym napisałeś, ale także inne asystenty polepszające bezpieczeństwo. No niestety ten mój zamówiony z pakietem AEB miał jakąś wadę w lakierze i nie odebrałem, a w zamian zaproponowali mi identyczny tylko bez AEB, stąd moje pytania. Nie wiem tylko czy to co zaproponowali to MY 2022 czy MY 2023, bo ten ostatni ma tempomat adaptacyjny i funkcję stop and go, która w MY2022 była w pakiecie AEB.
k@mil
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2022, 01:29

Re: Dostawa polifta

Post autor: k@mil »

Właśnie dzisiaj mija 4 miesiąc od zamówienia GT-LINE 6MT. W systemie jeszcze nie ma wyznaczonej daty produkcji. Na jaki czas do przodu ustalają produkcje? Ewentualnie słyszał ktoś o opóźnieniach w produkcji w ostatnim czasie?
Marek3003
Posty: 607
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Dostawa polifta

Post autor: Marek3003 »

Właśnie czy ktoś słyszał o opóźnieniach w dostawach nowych samochodów ? Może warto założyć nowy temat,
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
sztandar
Posty: 61
Rejestracja: 03 mar 2022, 09:36
model samochodu: Kia Proceed GT (zamówiona)

Re: Dostawa polifta

Post autor: sztandar »

k@mil pisze: 12 lis 2022, 01:37 Właśnie dzisiaj mija 4 miesiąc od zamówienia GT-LINE 6MT. W systemie jeszcze nie ma wyznaczonej daty produkcji. Na jaki czas do przodu ustalają produkcje? Ewentualnie słyszał ktoś o opóźnieniach w produkcji w ostatnim czasie?
Ja czekałem NA GT-Line 6MT dokładnie 5 miesięcy także spokojnie prawdopodobnie w grudniu odbierzesz.
Daydream
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:48

Re: Dostawa polifta

Post autor: Daydream »

Cuda się dzieją!

Przeglądam na OtoMoto sobie ostatnio dodane Proceedy z rocznika 2022, a tam w ostatnim miesiącu zatrzęsienie... automatów, zarówno w GT-Line, jak i GT! Auta proponowane jako od ręki. O ile jedno-dwa auta bym zrozumiał, ktoś po prostu zrezygnował po wyprodukowaniu, bywa. Ale one spływają ostatnio dzień w dzień, zamówić nie można, ale gotowców nie widziałem od wiosny. Cena oczywiście aktualna. Czyżby słynne anulowanie zamówień było po prostu podyktowane chęcią ponownego sprzedania aut w zaktualizowanych cenach, a chociaż ich istotnej części? ;)
Awatar użytkownika
KaReS
Posty: 160
Rejestracja: 07 lip 2020, 09:51
model samochodu: Proceed GT '20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dostawa polifta

Post autor: KaReS »

Daydream pisze: 23 lis 2022, 19:58 Cuda się dzieją!
W oficjalnym cenniku GT też widnieje: https://www.kia.com/api/bin/docDownload ... 1.2022.pdf
grek
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2022, 10:53
model samochodu: Proceed Gt-Line MY23

Re: Dostawa polifta

Post autor: grek »

Ja poż po odbiorze. Czas oczekiwania ~5msc

Proceed 1.5 6MT ,Dark Penta Metal, TECH+AEB
17.06.2022 - Zamówienie
8.11.2022 - Auto dojechało do salonu
17.11.2022 - Rejestracja
23.11.2022 - Odbiór
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Dostawa polifta

Post autor: dam9an »

Proceed GT znow jest dostępny. Wyglada na to, że kia zwyczajnie oszukala ludzi. Rozwiazywala umowy a pozniej te same auta trafialy do salonow jako dostępne od reki ale juz w nowej cenie. Co wiecej latem sprzedawcy w kii mowili, że proceed koze wroci na koniec roku lub od stycznia... I nie mylili sie....
Zanffu
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:58

Re: Dostawa polifta

Post autor: Zanffu »

Potwierdzam. Dostałem w piątek telefon od Dealera. Pani powiedziała że ma dla mnie dobra nowinę, GT jest znowu dostępny. I że mają nawet dostępne od ręki. Zaśmiałem się w sercu i podziękowałem. Oszukiwanie kliejentów i tyle w uzasadnieniu zerwania umowy jest wyraźnie napisane że Kia nie będzie robić już tego modelu z tym silnikiem, a tu proszę ;). I już niema gwarancji ceny. Zostaje tak naprawdę unikać tą markę.
Kucu_Tylko_proceed
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2022, 12:28
model samochodu: Pro ceed

Re: Dostawa polifta

Post autor: Kucu_Tylko_proceed »

Koledzy i koleżanki,
Ja osobiście zgłaszam sprawę do uokik. Dam znać co z tego wyniknie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”