Podsumowanie usterek CEED3

forum użytkowników modelu Ceed
Puzyn_07
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2022, 09:51
model samochodu: Ceed my22

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: Puzyn_07 »

Ceed kombi z 2022 roku. Mam przejechane ponad 18 tys i coś mi brzęczy z prawej strony(przynajmniej tak mi się wydaje) od prędkości 80km/h. Serwis oczywiście nic nie stwierdził i kazali się zgłosić jak coś będzie się większego działo. Może zaobserwowaliście coś takiego u siebie i udalo Wam się zlokalizować skąd to dochodzi(dźwięk przypomina jakby coś dostawalo wibracji i grzechotało
bejker1989
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2021, 23:39
model samochodu: Xceed

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: bejker1989 »

Puzyn_07 pisze: 18 paź 2022, 22:01 Ceed kombi z 2022 roku. Mam przejechane ponad 18 tys i coś mi brzęczy z prawej strony(przynajmniej tak mi się wydaje) od prędkości 80km/h. Serwis oczywiście nic nie stwierdził i kazali się zgłosić jak coś będzie się większego działo. Może zaobserwowaliście coś takiego u siebie i udalo Wam się zlokalizować skąd to dochodzi(dźwięk przypomina jakby coś dostawalo wibracji i grzechotało
Wyjmij okulary ze schowka w podsufitce. Przejedz sie i daj znac.
tomanek
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2020, 12:36
model samochodu: Ceed SW 1.4 T-GDI

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: tomanek »

Jest to bardzo możliwe :D Miałem tak samo po kupnie, włożyłem tam okulary, a potem zaczely sie stuki. Wydawało mi sie że to z deski rozdzielczej, albo gdzie z boku, tyłu... Nie do zlokalizowania. Przez przypadek sam doszedłem ze to właśnie okulary. Po wyjęciu ze schowka cisza jak makiem zasiał :lol:
Puzyn_07
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2022, 09:51
model samochodu: Ceed my22

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: Puzyn_07 »

Hehe to nie okulary już obczaiłem, okulary też słychać ale dużo ciszej niż to co trzeszczy u mnie 😓
marcinek82
Posty: 203
Rejestracja: 06 paź 2020, 22:13
model samochodu: CEED 1,4 T-GDI SW 2020
Lokalizacja: SR

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: marcinek82 »

dam9an pisze: 17 paź 2022, 23:44 Nie no jasne. Moge sie gapic w 10 calowy wyswietlacz i przelaczac jakies pierdoły ale nie moge ustawic lusterka bo jadę wiec ma zakaz? Gratuluje
Gdzie napisalem ze jest zakaz? :shock: :lol: napisalem ze sie raczej ustawia zanim sie ruszy. Czytaj ze zrozumieniem.
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: dam9an »

marcinek82 pisze: 20 paź 2022, 14:15
dam9an pisze: 17 paź 2022, 23:44 Nie no jasne. Moge sie gapic w 10 calowy wyswietlacz i przelaczac jakies pierdoły ale nie moge ustawic lusterka bo jadę wiec ma zakaz? Gratuluje
Gdzie napisalem ze jest zakaz? :shock: :lol: napisalem ze sie raczej ustawia zanim sie ruszy. Czytaj ze zrozumieniem.
Czytam doskonale. I bez sensu piszesz wiec chcialem Ci pokazać jaki ma sens Twoje twierdzenie. Wlasnie lusterka ustawia sie podczas jazdy albo przy parkowaniu czasem trzeba obnizyc i tego podawietlania moze nie czesto ale brakuje bo to poeinno byc
Lunar GT
Posty: 1130
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: Lunar GT »

dam9an pisze: 20 paź 2022, 14:47 Wlasnie lusterka ustawia sie podczas jazdy albo przy parkowaniu czasem trzeba obnizyc i tego podawietlania moze nie czesto ale brakuje bo to poeinno byc
Lusterka ustawia się raz jak się kupi auto, o ile potrafi się to zrobić prawidłowo.
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: dam9an »

Lunar GT pisze: 20 paź 2022, 15:08
dam9an pisze: 20 paź 2022, 14:47 Wlasnie lusterka ustawia sie podczas jazdy albo przy parkowaniu czasem trzeba obnizyc i tego podawietlania moze nie czesto ale brakuje bo to poeinno byc
Lusterka ustawia się raz jak się kupi auto, o ile potrafi się to zrobić prawidłowo.
Jasne. Tak rob.
Piter_2019
Posty: 48
Rejestracja: 12 wrz 2019, 06:08
model samochodu: CEED III GT

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: Piter_2019 »

Stękało, wibrowało i grzechotało w okolicach schowka - wykleiłem filcem samoprzylepnym wewnątrz i na zewnątrz schowka i przestało. Kolejne trzaski i wkurzające stękanie plastiku - plastiki boczne konsoli środkowej z lewej strony przy nogach pasażera. Zdjąłem ,podkleiłem filcem - cisza. Generalnie filc samoprzylepny dobry na wszystko :D ...
Barbarian750
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2022, 20:34
model samochodu: Kia ceed sw 1.5

Re: Podsumowanie usterek CEED3

Post autor: Barbarian750 »

Puzyn_07 pisze: 18 paź 2022, 22:01 Ceed kombi z 2022 roku. Mam przejechane ponad 18 tys i coś mi brzęczy z prawej strony(przynajmniej tak mi się wydaje) od prędkości 80km/h. Serwis oczywiście nic nie stwierdził i kazali się zgłosić jak coś będzie się większego działo. Może zaobserwowaliście coś takiego u siebie i udalo Wam się zlokalizować skąd to dochodzi(dźwięk przypomina jakby coś dostawalo wibracji i grzechotało
To prawdopodobnie szelest zamka, mam podobnie, raz już usunęli, niestety wraca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”