Android Auto

forum użytkowników modelu ProCeed
Awatar użytkownika
lapin
Posty: 25
Rejestracja: 11 gru 2022, 11:25
model samochodu: Kia Proceed
Lokalizacja: Katowice

Re: Android Auto

Post autor: lapin »

Wygląda to tak:
IMG_20221211_195659.jpg
To ja już nie wiem co mam, ale póki co to co mam mi wystarcza :D Chciałem mieć dwie apki z androida na ekranie i tyle :D
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Android Auto

Post autor: shider »

lapin pisze: 13 gru 2022, 19:18 To ja już nie wiem co mam...
Masz Android Auto na pełnym ekranie bez interfejsu coolwalk. Możliwe do uzyskania w naszych autach po aktualizacji, która ukazała się na początku lipca.
Dariko75
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2022, 07:39
model samochodu: X CEED

Re: Android Auto

Post autor: Dariko75 »

Witam, mam pytanie, nie mogę u siebie ustawić aby przy włączonym radiu Yanosik dawał komunikaty przez głośniki (BT), jeśli mam włączone Media leci YT lub muzyka z telefonu komunikaty idą normalnie, czy ktoś może mnie pokierować co zrobić telefon S22.
Smuzg
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2023, 09:24
model samochodu: KIA PROCREED GT MY'20

Re: Android Auto

Post autor: Smuzg »

Witam, pojawiła się grudniowa aktualizacja na KIA UPDATE https://update.kia.com/EU/E1/updateNoticeView/999#. Jedną z nowinek ma być możliwość ustawienia osobnych equalizerów dla różnych źródeł dźwięku. Mi jednak po aktualizacji taka opcja się nie pojawiła. posiadam MY'20 z Standard-class Gen5W Navigation.

Zdążyłem już napisać do pomocy technicznej KIA i nadano temu numer sprawy i mam czekać na odpowiedz inżynierów. Jestem jednak ciekaw, czy udało się wam już wykonać tą najnowszą aktualizacje i czy wszystko działa jak obiecuje producent?
Awatar użytkownika
lapin
Posty: 25
Rejestracja: 11 gru 2022, 11:25
model samochodu: Kia Proceed
Lokalizacja: Katowice

Re: Android Auto

Post autor: lapin »

U mnie też brakuje tej opcji. Kia proceed 2022.
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Android Auto

Post autor: omar77 »

Taaaa dawniej jechałem na mapach goggle ale dostawałem ostrzeżenia z yanosika a także ostrzeżenia o radarach z fabrycznej nawigacji. Teraz po ostatniej aktualizacji jak jadę na mapach to yanosik milczy. Nie za fajnie, da się to w ogóle jakoś ogarnąć?
vladi
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2020, 17:12
model samochodu: Proceed 1.6 TGDI MY20
Lokalizacja:

Re: Android Auto

Post autor: vladi »

ja zainwestowałem w YanosikXS - mała popierdółka, którą na stałe wsadziłem w kratkę nawiewu dla kierowcy "od środka", kabelek USB ukryty w plastikach, włącza się razem z samochodem i od razu etool ogarnia
p.rykala
Posty: 18
Rejestracja: 14 wrz 2022, 09:01
model samochodu: ProCeed

Re: Android Auto

Post autor: p.rykala »

Czy ktoś miał problem z samą aktualizacją?
Ja już trzykrotnie wykonywałem aktualizacje i za każdym razem po jej oficjalnym zakończeniu wraz z informacją z aplikacji, po uruchomieniu samochodu wyskakuje mi komunikat o brakującym pliku aktualizacji.
Dodam, że za każdym razem plik jest ściągany i instalowany od nowa.
Nie mam pomysłu o co chodzi.
Roman1100
Posty: 78
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:44
model samochodu: ProCeed GT MY2022

Re: Android Auto

Post autor: Roman1100 »

p.rykala pisze: 17 sty 2023, 19:03 Czy ktoś miał problem z samą aktualizacją?
Ja już trzykrotnie wykonywałem aktualizacje i za każdym razem po jej oficjalnym zakończeniu wraz z informacją z aplikacji, po uruchomieniu samochodu wyskakuje mi komunikat o brakującym pliku aktualizacji.
Dodam, że za każdym razem plik jest ściągany i instalowany od nowa.
Nie mam pomysłu o co chodzi.
Ja również zauważyłem ten komunikat, gdy przed ponownym uruchomieniem auta usunąłem pendriva z gniazda. I tak chyba ze trzy razy... Doszedłem do wniosku, że w trakcie pierwszego uruchomienia system dokonuje jeszcze jakiegoś ostatecznego porównania (zgaduję, np. wersji zainstalowanej z tą ze źródła aktualizacji). Po kolejnym uruchomieniu z wpiętym penem komunikat zniknął.
amilmar
Posty: 77
Rejestracja: 12 gru 2022, 10:01
model samochodu: Kia Xceed 1.6 T-GDI 7DCT Prestige Line MY22

Re: Android Auto

Post autor: amilmar »

Miałem tak - coś masz nie tak z pendrive, którego używasz do aktualizacji. Spróbuj na innym, najlepiej markowym i nowym - sprawnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”