Android Auto

forum użytkowników modelu ProCeed
pabprs
Posty: 97
Rejestracja: 16 lut 2022, 19:17
model samochodu: Sportage MY'22 1.6 T-GDI 180KM MHEV 7DCT 2WD Business Line

Re: Android Auto

Post autor: pabprs »

Mi też Yanosik działa na Coolwalk, ale wówczas, gdy jest on w prawym oknie. Gdy zamienię stronami ze Spotifem, to przestaje prowadzić jako nawigacja. W połaczeniu z Googlami, czy Waze problemu nie ma.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Android Auto

Post autor: shider »

Sid pisze: 10 lut 2023, 18:33 Czyli ta opcja Widżetów ma być wyłączona, by Coolwalk działał?
Istnienie tej opcji świadczy o tym, że Twój smartfon ma coolwalka. Włączenie jej nie ma znaczenia.
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Android Auto

Post autor: Sid »

Czyli mam :D. Dzięki za wyjaśnienie.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Android Auto

Post autor: dam9an »

Mi tel nie chce sie polaczyc. Próbowałem na 2 kablach i lipa.
marlew8707
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2022, 17:20

Re: Android Auto

Post autor: marlew8707 »

dam9an pisze: 24 lut 2023, 09:55 Mi tel nie chce sie polaczyc. Próbowałem na 2 kablach i lipa.
Zapewne te dwa kable były złe. Aby AA zadziałało musi być możliwy transfer danych po kablu a niektóre pozwalają tylko na ładowanie (pewnie z oszczędności kable dawane do ładowarek razem z telefonami są "odchudzone"). Najłatwiej to sprawdzić podłączając do kompa i zobaczyc czy telefon sie pyta czy umożliwić transfer - jak tak to kabel sie nada. Druga rzecz jest taka że przynajmniej u mnie trzeba użyć zwykłego gniazda USB (czyli tego po środku) kabel 2x USB C nie bangla.
dam9an
Posty: 360
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Android Auto

Post autor: dam9an »

marlew8707 pisze: 01 mar 2023, 12:40
dam9an pisze: 24 lut 2023, 09:55 Mi tel nie chce sie polaczyc. Próbowałem na 2 kablach i lipa.
Zapewne te dwa kable były złe. Aby AA zadziałało musi być możliwy transfer danych po kablu a niektóre pozwalają tylko na ładowanie (pewnie z oszczędności kable dawane do ładowarek razem z telefonami są "odchudzone"). Najłatwiej to sprawdzić podłączając do kompa i zobaczyc czy telefon sie pyta czy umożliwić transfer - jak tak to kabel sie nada. Druga rzecz jest taka że przynajmniej u mnie trzeba użyć zwykłego gniazda USB (czyli tego po środku) kabel 2x USB C nie bangla.
Juz na jednym z tych kabli tel sie laczy ale inny mój tel nie chce współpracować mimo aktualnej wersji AA na nim. No i dziala na tym gniezdzie jak pisales. Reszta to jest tylko do ładowania. W sumie straszna lipa ze nie ma bezprzewodowego AA
alius
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2023, 13:45
model samochodu: ceed 2023

Re: Android Auto

Post autor: alius »

Czy jest możliwość odpalenia nie oficjalnych apek na AA?
Np youtube/youtube vanced/zrootowany spotify ?
huri_khan
Posty: 214
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Android Auto

Post autor: huri_khan »

Jest, ja osobiście używam Fermata Auto i to na telefonie, który nie jest zrootowany
yashinnn
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2022, 15:48
model samochodu: Kia ProCeed GT 2021 MY22

Re: Android Auto

Post autor: yashinnn »

Witam.

Komuś działa android auto beż kabla po październikowej aktualizacji ? Na internecie same wiadomości że hyundai i kia już działają na 12" a u mnie nie.
radier
Posty: 117
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:43
model samochodu: Niro MY23 HEV L

Re: Android Auto

Post autor: radier »

Kto pisze takie wiadomości? Chyba ci co nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Proceed nie ma infotainmentu ccNC, więc informacja zawarta w opisie aktualizacji ciebie nie dotyczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”