Kia 2022 facelift

forum użytkowników modelu ProCeed
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: dejmieno »

Czy z tymi nowymi zegarami to nie jest tak że nowy jest tylko soft i jeśli KIA by chciała to i przed lift mógłby dostać update zegarów?
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: xblue »

Ja czekam na wersję z pakietem technologicznym (czyli ekran 10 "). Ale podobno tylko system multimedialny z mniejszym ekranem ma bezprzewodowe Android Auto. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć? Mam nadzieję, że tak nie będzie. Nie powinno być tak, że dopłacając mam mniejsza funkcjonalność
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: waciach »

dejmieno pisze: 01 lis 2021, 22:25 Czy z tymi nowymi zegarami to nie jest tak że nowy jest tylko soft i jeśli KIA by chciała to i przed lift mógłby dostać update zegarów?
Ja bym się nie nastawiał na prędki update. Zamawiałem swojego procka pod koniec 2019 gdy w oficjalnej sprzedaży nie było jeszcze większego ekranu multimedialnego ale w produkcji wyszło że jednak taki mi zamontowano jako wersja przejściowa. Niby wszystko tak samo jak mają aktualnie montowane systemy z większym ekranem ale aktualizacja oprogramowania dla mnie przewidziana nie jest i nie dostaję póki co aktualizacji.
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: dejmieno »

Ja bym się nie nastawiał na prędki update. Zamawiałem swojego procka pod koniec 2019 gdy w oficjalnej sprzedaży nie było jeszcze większego ekranu multimedialnego ale w produkcji wyszło że jednak taki mi zamontowano jako wersja przejściowa. Niby wszystko tak samo jak mają aktualnie montowane systemy z większym ekranem ale aktualizacja oprogramowania dla mnie przewidziana nie jest i nie dostaję póki co aktualizacji.
No podobne info dostałem od serwisu, że jeśli o nich chodzi to nie ma problemu, żeby wgrać update zegarów, ale raczej polityka KIA jest taka że na chwilę obecną nie ma co na to liczyć. Bez zgody centrali nie mogą przeprowadzić aktualizacji...
bipi
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2021, 13:36
model samochodu: KIA ProCeed 1.5 GT Line
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: bipi »

Czy ktoś się orientuje w kwestii przednich świateł, czy w polifcie światła mijania świecą lepiej, skoro są dwa reflektory w lampie?
SławekH
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2021, 20:55
model samochodu: proceed GT MY22

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: SławekH »

bipi pisze: 08 lis 2021, 23:47 Czy ktoś się orientuje w kwestii przednich świateł, czy w polifcie światła mijania świecą lepiej, skoro są dwa reflektory w lampie?
masz na myśli przeciwmgłowy ?
bipi
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2021, 13:36
model samochodu: KIA ProCeed 1.5 GT Line
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: bipi »

SławekH pisze: 09 lis 2021, 17:04
bipi pisze: 08 lis 2021, 23:47 Czy ktoś się orientuje w kwestii przednich świateł, czy w polifcie światła mijania świecą lepiej, skoro są dwa reflektory w lampie?
masz na myśli przeciwmgłowy ?
A to jest przeciwmgłowy przeniesiony do klosza???
SławekH
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2021, 20:55
model samochodu: proceed GT MY22

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: SławekH »

bipi pisze: 09 lis 2021, 18:26
SławekH pisze: 09 lis 2021, 17:04
bipi pisze: 08 lis 2021, 23:47 Czy ktoś się orientuje w kwestii przednich świateł, czy w polifcie światła mijania świecą lepiej, skoro są dwa reflektory w lampie?
masz na myśli przeciwmgłowy ?
A to jest przeciwmgłowy przeniesiony do klosza???
tak
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: eMiG »

Ja mam polifta, myślę że światła mijania świecą raczej tak samo, ale można włączyć dodatkowe te drugie, czyli światła przeciwmgielne, które świecą nieco bliżej samochodu i razem dają zdecydowanie więcej światła. Ja na słabo oświetlonych drogach używam obu, chociaż wiem, że to nie w każdych warunkach dozwolone.
krzakQ
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2021, 19:07
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: krzakQ »

Ja mam pytanie do użytkowników ProCeedow odnośnie gniazda USB w okolicy lusterka wewnętrznego. Jest szansa coś tam podłączyć bez plątaniny kabli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”