KIA Sorento IV - pierwsze opinie

forum użytkowników modelu Sorento
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: inquis »

Wygląda zajebiście. Ten diesel FWD :lol:
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Soplus »

@up
Poproś tych, którzy odkleili znaczki , może Ci oddadzą. Na każdych drzwiach sobie nakleisz wtedy, może i na szyby starczy. A i obowiązkowo dokup 1.6 Turbo.... Jak prestiż na dzielni to na całego.
BMC
Posty: 41
Rejestracja: 16 sty 2022, 18:33
model samochodu: SORENTO HEV AWD XL CP1 SRF

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: BMC »

inquis pisze: 07 kwie 2022, 22:37 Wygląda zajebiście. Ten diesel FWD :lol:
niedługo wjeżdżam w znaczek 1.9 Tdi :D :lol:
BrzydkiWacek
Posty: 223
Rejestracja: 29 paź 2021, 14:13
model samochodu: Kia Sorento HEV XL, PL AWD 2022

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: BrzydkiWacek »

Wy tak na serio z tym upiększaniem auta??? Ceramika, oklejanie, odklejanie i inne makijaże? Nie szkoda wam kasy na takie, nie obrażając nikogo, bzdury? Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam, nie zaglądam nikomu do kieszeni i niech z kasa robi co chce ale jak dla mnie to to jest takie na sile przedłużanie członka;) i wywalanie kasy w uj. Auto użytkowe w moim mniemaniu(a takim właśnie jest Sorento - przecie to nie Mustang’65 dla przykładu)ma byc wołem roboczym i tyle. Ma popracować dla mnie 3 lata, dla mojej małżony z 7 lat i następne… szpanować bryką? Tak! ale jakimś klasykiem który faktycznie nasze majtkowe ego pobudzi;) A wracając do Waszych cacek No cóż ładnie się prezentują, nie powiem ale photoshopem zdziałam więcej;) Dobra koniec już Was nie podburzam/trolluje więcej bo zaraz się wyleje na mnie wiadro pomyj i mnie zaczniecie obrażać ;)

PS Szkoda ze w Sorce nie dają adaptacyjnego zawieszenia jakie jest dostępne w Sportage GT… miałem to auto dwa tygodnie temu na weekend - równie komfortowe jak C5 Aircross, wygodniejsze(komfort na dziurach) niż Sorento, a nowa Mazda CX5(ostatni weekend) niech się schowa(skacze na dziurach jak zając). Nie wiem czy Sportage nie był cichszy nawet niż Sorento(wersja GT HEV 230KM AWD i wszystko co można wybrać z cennika). Aha nie było headup - nie wiem czy jest w opcji…
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: inquis »

BMC pisze: 07 kwie 2022, 23:04
inquis pisze: 07 kwie 2022, 22:37 Wygląda zajebiście. Ten diesel FWD :lol:
niedługo wjeżdżam w znaczek 1.9 Tdi :D :lol:
Tak już bez jaj, to Sorka w tym kolorze i jeszcze odpacykowana, to petarda. Mam taki sam zamówiony:)
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: radzique »

No jest petarda, bo Ty będziesz miał taki sam :lol:

Inne kolory i jeszcze bez znaczków to już totalne guano, dzizas jak taki dzieciok z przedszkola co wszystkim opowiada, że ma lepsze. Kompleksy tu leczycie bo nie macie jeszcze samochodów czy co? Aż nie odechciewa zaglądać.
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Soplus »

Nie znasz sie radzique :)

Ten jedyny słuszny kolor w połączeniu z full znaczkami AWD, Eco w pełni świadczy o posiadaczu Sorento. Kolor niebieski to osoba dbająca o szczegóły, systematyczna i skromna. Po przez taki dobór elementów jasno mówi światu (no może dzielnicy): oto ja, dbający o planetę, kupujący tylko Ecodynamics produkty, podnoszący każde zdeptane przez AWD źdźbło trawy, delikatnie dojący owies na mleko do organicznej kawy. Nie ma tu znaczenia, że kupuję 2 tonowego kloca o aerodynamice lodówki, który na trasie chleje 12/100.....
D.BRUS
Posty: 46
Rejestracja: 17 sty 2022, 13:32
model samochodu: KIA Sportage 1.6 T-GDI 4x4 BL

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: D.BRUS »

Jak mowa o kolorach to ma ktoś może w Platinum Graphite? Jak się ten kolor na Sorento prezentuje?
Takiego właśnie zamówiłem, chociaż na żywo go na Sorento nie widziałem. Chciałem jakiś ciemny kolor ale nie czarny i sprzedawca polecił mi właśnie ten, a w salonie mieli tylko niro w tej barwie.
inquis
Posty: 1223
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: inquis »

Soplus pisze: 08 kwie 2022, 09:14 Nie znasz sie radzique :)

Ten jedyny słuszny kolor w połączeniu z full znaczkami AWD, Eco w pełni świadczy o posiadaczu Sorento. Kolor niebieski to osoba dbająca o szczegóły, systematyczna i skromna. Po przez taki dobór elementów jasno mówi światu (no może dzielnicy): oto ja, dbający o planetę, kupujący tylko Ecodynamics produkty, podnoszący każde zdeptane przez AWD źdźbło trawy, delikatnie dojący owies na mleko do organicznej kawy. Nie ma tu znaczenia, że kupuję 2 tonowego kloca o aerodynamice lodówki, który na trasie chleje 12/100.....
Z tymi uwagami to się zgłoś na forum domorosłej psychologii. A tak a'propos analiz behawioralno-semantycznych, to się chyba nazywa "projekcja", ew. "redukowanie dystansu poznawczego". Macie jakiś problem ze sobą, ew. z otoczeniem i przenosicie go na innych. Powiem krótko - walcie się. Bryka niebieska jest fajna, inne kolory też robią robotę. Ze znaczkami czy bez - co kto woli - volenti non fit injuria. Ale wkurwiają mnie mędrkowie, którzy zaczynają obrażać, sugerować jakieś snobizmy. Mam w dupie te aluzje, nie chcesz zaglądać na to forum, to nie zaglądaj - przebolejemy, a znaczki możesz przesłać, bo synu zbiera. Tyle w tym temacie.
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: radzique »

Najbardziej mędrkujesz to Ty akurat ze swoimi gówniarskimi prawdami objawionymi jak ta:
fatalny pomysł, będzie wyglądał jak eksportowy szrot z USA
Oprócz tego wciskaniem wszystkim, że Superb pali 5 w mieście i generalnie jest lepszy niż S-klasa :lol:
Generalnie polecam zacząć refleksje od siebie zanim się rozpędzisz z obrażaniem innych, bo jak widać bywasz irytujący.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”