KIA Sorento IV - pierwsze opinie

forum użytkowników modelu Sorento
D.BRUS
Posty: 46
Rejestracja: 17 sty 2022, 13:32
model samochodu: KIA Sportage 1.6 T-GDI 4x4 BL

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: D.BRUS »

Peron pisze: 15 kwie 2022, 07:56 Witam. Jest jakiś użytkownik 2.2 Crdi? Aktualnie posiadam S-max mk1, stoję przed wyborem: mk2 2.0 ekoblue lekko używany lub Sorento 2.2 Crdi, ale ciężko znaleźć opinie użytkowników. Salony też robią wszystko, żeby klient wyjechał z salonu hybrydą, a nie dieslem.
Ciężko chyba będzie znaleźć kogoś takiego, u mojego dealera jak się ich pytałem to może z jeden diesel wyszedł. Faktycznie wszystkim doradzają hybrydy.
galloper
Posty: 398
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: galloper »

Mikka pisze: 15 kwie 2022, 10:29 No to tears pytanie za 100pkt dla posiadaczy. Światła w automacie działają tylko po czujniki zmierzchu czy jest gdzieś opcja żeby z automatu ustawić włączenie podczas deszczu? Szukam i szukam… :?
Zapomnij. W fordzie miałem, że światła się uruchomiały po kilku ruchach wycieraczek. Super fajna sprawa.
Mikka
Posty: 22
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:29

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Mikka »

galloper pisze: 15 kwie 2022, 13:00
Mikka pisze: 15 kwie 2022, 10:29 No to tears pytanie za 100pkt dla posiadaczy. Światła w automacie działają tylko po czujniki zmierzchu czy jest gdzieś opcja żeby z automatu ustawić włączenie podczas deszczu? Szukam i szukam… :?
Zapomnij. W fordzie miałem, że światła się uruchomiały po kilku ruchach wycieraczek. Super fajna sprawa.
No to lipa roku… po resetujacym się hold, druga poważna wpadka. Programistyczne łatwe oba do usunięcia przy okazji aktualizacji.
Morfeo
Posty: 95
Rejestracja: 13 lip 2021, 10:55
model samochodu: KIA SORENTO IV MY22

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Morfeo »

Jak u was z ładowaniem telefonu na indukcji? Mam iphone 13 pro i chyba przez wyspę z aparatami nie chce mi ładować prawidłowo. Znaczy muszę bawić się położeniem telefonu na ładowarce aby trafić na miejsce aby się ładował. Często jest tak że nie trafię albo ładuje i rozłącza co 2-3 sekundy.
Soplus
Posty: 324
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: Soplus »

Na 99% to problem z wyspą aparatów w Iphone 13 pro. Przecież nawet oryginalna ładowarka Apple ma z tym problem. U mnie przy powerbanku Xiaomi muszę kłaść 13pro prostpadle bo równolegle nie ładuje.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2022, 22:35 przez Soplus, łącznie zmieniany 1 raz.
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: radzique »

Mam 12 pro i nie ma problemów. Wystarczy w miare centralnie polozyc
galloper
Posty: 398
Rejestracja: 04 mar 2021, 14:21
model samochodu: Sorento PHEV 2021

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: galloper »

Mam jakiegoś podłego Samsunga i wystarczy jakkolwiek wrzucić i śmiga 😄
mirekp
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2022, 09:45
model samochodu: KIA SORENTO HEV 2021

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: mirekp »

Sidos pisze: 08 kwie 2022, 19:43 mam czasami tak, że po cofaniu już jadąc do przodu zdarza się, że jakiś dłuższy czas towarzyszy mi na wyświetlaczu obraz kamery cofania..

u Was też tak jest, czy zawsze znika po przełączeniu w D ?
Opcja "ekran" jest możliwość wyłączenia tej funkcji.
radzique
Posty: 208
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:06
model samochodu: Sorento HEV AWD XL, Prestige Line + Panorama, MY22

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: radzique »

Czy zdarza Wam się że nagle znika Wasz profil kierowcy razem z ustawieniami?

Mi w sumie trzy razy już tak się stało. Jakby odłącza się ustawiony profil i zostają Driver 1, Driver 2 i guest z fabrycznymi ustawieniami.
Odpina się konto stworzone w Kia od samochodu.

Za pierwszym razem mega wkurw bo wszystko trzeba było ustawiać od nowa. Za drugim już łatwiej bo zapisałem backup i można było wczytać, ale też z jakimiś przygodami.
BMC
Posty: 41
Rejestracja: 16 sty 2022, 18:33
model samochodu: SORENTO HEV AWD XL CP1 SRF

Re: KIA Sorento IV - pierwsze opinie

Post autor: BMC »

nie wiem czy temat był, ale
proponuję od razu po odbiorze sprawdzić i ustawić odpowiednie ciśnienie w oponach.
u mnie było ponad 3 atm w każdym :D
pozdrawiam
użytkowników ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”