Xceed a konkurenci

forum użytkowników modelu Kia XCeed
ERYK PZ
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2022, 20:28
model samochodu: XCeed 1,5 T-GDI

Re: Xceed a konkurenci

Post autor: ERYK PZ »

Pod koniec 2021 r szukałem podwyższonego auta klasy C ( raczej nie typowego SUVa ) do 100 tys pln z przyzwoitym wyposażeniem i silnikiem benzynowym 4 - cylindrowym .
Nie wiem jak cenowo jest teraz ale wtedy Xceed nie miał przy moich wymaganiach konkurencji.
Owszem jest Mazda CX 30 ( i nawet mi się podobała ) ale była SPORO drozsza niż te 100 kawałków .

Ogólnie po ponad roku jazdy ja jestem zadowolony ,nic się nie zepsuło , pali rozsądne ilości paliwa ( 1,5 160 KM z manualem ) .
Mam 185 cm i 95 kg i mi jest wygodnie ( wsiadanie/wysiadanie jak i fotel z regulacją lędżwi ) .

Sugeruję pochodż po salonach może znajdziesz coś innego-lepszego ,ale nie sądzę ....i nie żebym był specjalnym fanem KIA ,bo to moje 1sze auto tej marki.
Niko123
Posty: 513
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Xceed a konkurenci

Post autor: Niko123 »

Teraz mazda cx30 czy cx5 jesli wyposazymy do identycznego wyposażenia jest z xcreedrm jedne z najtańszych na rynku, skoda , nissan , seat wychodza drozej ale nie cennikowo, tylko ten sam poziom wyposażenia bo mazda nie ma w xenniku wersji golas.
Xcreed i mazda cx30 oba fajne auta , oba maja wady i zalety , mazdy bym wymienił 6 lat pelnej gwarancji, jakosc materiałów w kabinie i najlepsze wyciszenie w kabinie, dla mnie wyciszenie lepsze od Q3.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”