Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Zagadnienia związane z rejestracją i ubezpieczeniem samochodu.
porta
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: porta »

Ostatnio ubezpieczałem swoje auto w zakresie OC. Dostałem zniżkę dla nowych klientów. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo sprawdzić sobie ile wyjdzie na:
https://www.libertydirect.pl/libertyapp ... OC-AC.html

Na dole strony trzeba podać kod promocyjny Liberty Direct : 90982389
Daje on rabat 50zł na OC i 100zł na AC.

Jakby ktoś był chętny to proszę korzystać :)
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: KiaFUN »

No proszę bardzo, a może szczegółowo tak opiszesz tą ofertę?

Każda z dostępnych na rynku ofert ubezpieczeniowych opatrzona jest rabatem, promocją, dodatkowymi zyskami,kodami itp. Nie tylko Liberty jest tu liderem, zarówno inne znane bardziej lub mniej firmy ubezpieczeniowe także. No i jakby tak dobrze poszukać to i tańszą ofertę dla nowych klientów się znajdzie bez problemu.
Awatar użytkownika
speeder
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2012, 21:22
model samochodu: sephia

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: speeder »

ja kupiłem w Benefii, auto casco wyszło najtaniej, jeśli ktoś chce obliczyć składkę to tu znajdzie Kalkulator AC.
Człowiek po to wymyślił samochód, żeby wygodnie siedzieć stojąc w korkach.
łopata
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2012, 15:10
model samochodu: kia ceed

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: łopata »

Cześć:)
Ja sobie zazwyczaj ubezpieczenia porównuję, o tu: ipolisa.pl i zawsze mi fajnie wyliczają:)
gtrzec
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, 16:26

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: gtrzec »

gdyby ktoś z Was szukał taniego ubezpieczenia to zapraszam na ubezpieczenia-krzepice.pl

Stałe rabaty 25% dla wszystkich kierowców, którzy nie mieli szkody w ciągu ostatniego roku. W praktyce w cenie taniego OC otrzymacie gratis OC w życiu prywatnym i ubezpieczenie mieszkania.
Sprawdzenie oferty nic nie kosztuje więc zachęcam ;)
Magda

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: Magda »

gtrzec pisze:gdyby ktoś z Was szukał taniego ubezpieczenia to zapraszam na ubezpieczenia-krzepice.pl

Stałe rabaty 25% dla wszystkich kierowców, którzy nie mieli szkody w ciągu ostatniego roku. W praktyce w cenie taniego OC otrzymacie gratis OC w życiu prywatnym i ubezpieczenie mieszkania.
Sprawdzenie oferty nic nie kosztuje więc zachęcam ;)

A dla kierowcow ktorzy pierwszy raz maja auto, ale prawo jazdy od 4 tez sa tkie znizki? bo slyszalam ze trzeba byc wlascicielem auta wczesniej zeby miec jakiekolwiek znizki.
gtrzec
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, 16:26

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: gtrzec »

Niestety rabaty, o których pisałem obowiązuję wyłączne Klientów, którzy min. 1 rok mieli już wykupione ubezpieczenie. Ale wypełnij formularz to poszukam Ci czegoś niedrogiego.
KiaMaster
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2013, 10:10
model samochodu: xxx

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: KiaMaster »

Jakby ktoś dalej szukał korzystnego ubezpieczenia, to zerknijcie na ten kalkulator OC
swiatubezpieczen.com/porownac/ubezpieczenie-komunikacyjne/opis-samochodu
Znajdzie się coś dla Świeżaków jak i starych wyg. Wbrew pozorom, nie zawsze najtaniej wychodzi w Liberty dlatego warto skorzystać :)
kosa
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:04

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: kosa »

@KiaMaster
Ten twój kalkulator to chyba naciąga na drogie ubezpieczenia. Wprowadziłem wszystkie dane dla swojego samochodu i wyskoczyło 5 ofert. Teraz za OC z mini assistance płacę 388 zł w Liberty Direct.
W kalkulatorze najtańsza oferta jest z Generali za 844 zł, czyli ponad dwukrotnie drożej, później , nie wiem po co jest jeszcze mDirect i Alliannz z kwotami 1250 i 1315 zł.
Kia Venga 1.4CRDI, 75KM
horman
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2013, 10:37

Re: Zniżki na ubezpieczenie OC i AC

Post autor: horman »

OC i AC w MTU najtaniej..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawo / ubezpieczenia”