Czas oczekiwania na Xceeda.

forum użytkowników modelu Kia XCeed
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: kogi »

Co wybrałeś zamiast XCEEDA?
grzesski
Posty: 69
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:44
model samochodu: Kia Optima 1.6 T-GDI 2019 L+NAV+TECH sedan

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: grzesski »

kogi pisze: 22 maja 2022, 14:42 Gdyby KIA uczciwie podeszła do tematu oferując np możliwość zamówienia samochodu po cenach z dnia rezerwacji to nie byłoby takiego problemu. Oni najpierw kazali nam czekać pół roku, a teraz mówią, żeby kupić to co jest po aktualnych cenach. To jest sku********** i będę powtarzał to cały czas.
zupełnie się z tym zgadzam! do tej pory uważałem, że mocno walczą o rynek, głównie jakością aut i formami finansowania, teraz dali strasznie dupy wykorzystując trend. jeśli są w stanie produkować uboższe wersje to powinni zaoferować je na warunkach z dnia złożenia zamówienia! wtedy moglibyśmy mówić o kompromisie. w chwili obecnej to jest zrzucanie całego obciążenia finansowego na klienta! pomijając cenę samochodów dochodzi jeszcze pewnie finansowanie na nowych zasadach. Jako klient jestem wkurwiony na postawę kia i stawianie klientów pod ścianą!
Mike631400
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2022, 22:53
model samochodu: Sportage

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Mike631400 »

Według mnie największą kara dla nich może być czarny pijar. Opisać problem na mapach googla dealerów kia. Brak nowych klientów spowodowany informacjami jak są traktowani klienci da im do myślenia.
grzesski
Posty: 69
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:44
model samochodu: Kia Optima 1.6 T-GDI 2019 L+NAV+TECH sedan

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: grzesski »

I o tym nie pomyślałem, usunęli mój wpis na fb, trzeba się skupić na google maps, tu tak łatwo nie pójdzie! Pozostaje mi tylko zachęcić innych do wrzucania opinii przy autoryzowanych salonach.
Mike631400
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2022, 22:53
model samochodu: Sportage

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Mike631400 »

Ludzie myślą że podpisują umowy z poważną firma, a później takie kwiatki wychodzą.
pegazx
Posty: 44
Rejestracja: 18 cze 2021, 06:59
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: pegazx »

Nie zgadzam się z takim podejściem. Jedno że większość z Was przed problemam z dostawą auta zachwalała tą firmę jak jest problem to psy wieszacie na KIA. Drugie chyba wszyscy widzicie co się dzieje na świecie przez ostatnie 3 lata. Poprostu macie pecha. Fakt, Kia mogła jakiś gest dla Was wykonać,jakiś upust,mogła to inaczej, lepiej załatwić. Firma patrzy aby utrzymać się na rynku dlatego nie będzie Wam robić jakiś prezentów. Takim jak ja, udało się z zakupem, Wam nie. Życie.
Żeby nie było, nie pracuję dla Kia, mało tego,więcej nie kupie auta tej marki, powód prozaiczny, wystarczy że przywiązałem się do jednej żony i dziecka ,do marki aut nie. Jeszcze Japońca nie miałem. Mimo wszystko, powodzenie czy to u Kia, czy to u konkurencji.
grzesski
Posty: 69
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:44
model samochodu: Kia Optima 1.6 T-GDI 2019 L+NAV+TECH sedan

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: grzesski »

Wg Ciebie, jeśli jestem zadowolony z auta i je zachwalam to spoko, ale jeżeli zaczynam narzekać na postawę firmy je produkującej to jest złe podejście? w Którym miejscu? to że cały rynek tak zaczął działać to też nie usprawiedliwienie. nie róbmy z patologii normy!
może kia powinna skwitować sytuację "życie" i jednak zaproponować coś swoim kosztem!
Shafted
Posty: 25
Rejestracja: 07 sty 2022, 12:57
model samochodu: xceed 1,5 w prestiżu

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Shafted »

Kia zrobiła to źle. Jest dużą korporacją więc zrobiła to po korporacyjnemu. Jakiś kimchi w Korei wziął excela, popivotował, pociumkał i mu wyszło że Polska duży rynek, małe ryzyko skandalu to zrobił ciach. Wytłumaczeń jest wiele pandemia, wojna i małpia ospa. Piniądz się musi zgadzać, a profit jest tylko na zachodnich rynkach.
A tak z innej beczki, czy Kia/Hyundai nadal sprzedają auta w Rosji? Bo coś mi się wydaje że handel tam idzie na całego.
TiMiS
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2022, 09:45
model samochodu: Kia xceed

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: TiMiS »

Hej. Czy anulowali komuś xceeda MHEV, automat?
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Czas oczekiwania na Xceeda.

Post autor: Blues Brothers »

Mike631400 pisze: 22 maja 2022, 23:01 Według mnie największą kara dla nich może być czarny pijar. Opisać problem na mapach googla dealerów kia. Brak nowych klientów spowodowany informacjami jak są traktowani klienci da im do myślenia.
Co jest winne ASO ? To oni są najbardziej stratni. Za wszystko odpowiada KIA Poland, i to im rób koło pióra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”