uvo

forum użytkowników modelu Kia XCeed
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

Jak go masz na pokładzie i go aktywujesz to działa. Apka na iOS nie istnieje a na androida jest gdzies w sieci ale jest ona tak pomocna na codzień jak obecny rząd 😂
nomekop
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 07:02
model samochodu: Xceed

Re: uvo

Post autor: nomekop »

W samochodzie w prawym górnym zasię UVO aktywny jednak nie wyświetla danych o pogodzie i innych informacji on-line. Był okres około 2 tygodni że działało ale przestało. Teraz jak próbuję coś pobrać to Mam komunikat o braku transmisji danych.
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

A w menu masz info ze został aktywowany?
jamm1
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2019, 07:58
model samochodu: Kia Niro
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: uvo

Post autor: jamm1 »

Mi w salonie powiedzieli ze mialo ruszy w marcu ale jeszcze nie ruszylo (jakies kwestie formalne) i jak bedzie dzialac to mnie poinformuja.
nomekop
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 07:02
model samochodu: Xceed

Re: uvo

Post autor: nomekop »

Tak,
Nawet próbowałem dezaktywować ale wyświetla błąd danych komórkowych skontaktuj się z serwisem
Serwis odsyła do Kia MOTOS bo podobno nie podpisali umowy z operatorem
nomekop
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 07:02
model samochodu: Xceed

Re: uvo

Post autor: nomekop »

jamm1 pisze: 13 maja 2020, 09:28 Mi w salonie powiedzieli ze mialo ruszy w marcu ale jeszcze nie ruszylo (jakies kwestie formalne) i jak bedzie dzialac to mnie poinformuja.
Dokładny tak samo u nie. Trzeba czekać......
BoB
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2020, 19:05
model samochodu: XCEED 1.6 7DCT XL + AEB

Re: uvo

Post autor: BoB »

A u mnie od odbioru, 18 kwietnia działa cały czasu.
Jest pogoda, aktualizuje dane o ruchu drogowym (przydatne) i myślę że informacje o ograniczeniach prędkości też są aktualizowane,chociaż to może być zaszyte w nawigacji.

Aktywowałem pierwszego dnia, apke ściągnąłem z sieci.

Co do funkcjonalności aplikacji to totalna porażka, ja za każdym razem jak tylko wyłączę silnik mam alert o niezamkniętych drzwiach, może dlatego że włączyłem automatyczne odryglowanie?

Planowanie trasy z aplikacji a nie np import z google maps, statystyki też bardzo ubogie.

Zdalnie można tylko otworzyć/zamknąć drzwi.

Liczyłem na więcej, np. otwarcie/zamknięcie okien, włączenie silnika/klimatyzacji/ podgrzewania - byłoby super - ale to pewnie stwarzałoby niebezpieczeństwo (no i niezgodne z prawem w Polsce).
bro.maciej
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 19:58
model samochodu: Kia Xceed

Re: uvo

Post autor: bro.maciej »

a czy aplikacja Uvo connect będzie w ogole dostepna na ISOa ?
nomekop
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 07:02
model samochodu: Xceed

Re: uvo

Post autor: nomekop »

I teraz się pojawia pytanie. Czy faktycznie Kia Motors nie podpisała umowy z operatorem? Dlaczego widać zasięg zainstalowango urządzenia a nie ma transmisji danych?
sojus

Re: uvo

Post autor: sojus »

Ja mam wiec jak nie podpisała skoro u większości działa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”