Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
SebaRJ
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2022, 00:01
model samochodu: ProCeed GT

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: SebaRJ »

lonewind pisze: Informacja o każdej transakcji w wysokości 10k EUR i więcej z automatu leci do US. Czy ojciec jest w stanie w razie czego udowodnic, że to jego kasa? Pewnie kwestia wysokości dochodów
Panowie.
Moglibyście temat ojca i syna przenieść gdzieś indziej. W tej chwili klienci KIA mają gorszy zgryz. Zaśmiecanie niniejszego tematu wygląda na celowe działanie troli.
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Marcin_1976 »

Kilometr pisze: 23 maja 2022, 01:44 chrzanienie, mi przy zamawianiu dealer mówił że już jest zamówione 5 sztuk samochodów w mojej konfiguracji do polski i załapałem się na ostatni niezaklepany egzemplarz - no brzmi cudownie jak się zamawia i myśli się "ale mam farta!" no i jajco 8 miesiąc czekania
Czasem jak widać na moim przykładzie coś tam KIA udaje się. Zamówiłem w czwartek. W sobotę zadzwonił dealer, że auto wyprodukowane. W czerwcu do odbioru.
Maaarian
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2022, 06:35
model samochodu: Kia Ceed MY22 1.5tgdi 7dct

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Maaarian »

SebaRJ pisze: 23 maja 2022, 07:46
lonewind pisze: Informacja o każdej transakcji w wysokości 10k EUR i więcej z automatu leci do US. Czy ojciec jest w stanie w razie czego udowodnic, że to jego kasa? Pewnie kwestia wysokości dochodów
Panowie.
Moglibyście temat ojca i syna przenieść gdzieś indziej. W tej chwili klienci KIA mają gorszy zgryz. Zaśmiecanie niniejszego tematu wygląda na celowe działanie troli.
Mam podobne wrażenie, że robią jakąś akcję dymną. Tym bardziej że komentarze na YT są błyskawicznie usuwane przez autorów kanału, zostawione są tylko te "miękkie". Tych odpowiedzi poniżej użytkownika Iwmak nie znajdziecie, coś mnie tchnęło żeby zrobić zrzuty.
Załączniki
2Zrzut ekranu 2022-05-22 o 18.37.34 2.png
1Zrzut ekranu 2022-05-22 o 17.08.23 2.png
rejent
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2022, 08:17

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: rejent »

No i zaczyna się w Kia mały kryzys wizerunkowy. Na wykopie też coraz więcej wątków z komentarzami wściekłych klientów. Na Facebooku pod nowymi ich postami to samo. Co ciekawe Kia już za bardzo nie sili się na indywidualne odpowiedzi, tylko jak już odpowiada to tą znaną nam wszystkim wyssaną z palca formułką o niemożliwości wyprodukowania auta.
lonewind
Posty: 61
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:41

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lonewind »

SebaRJ pisze: 23 maja 2022, 07:46
lonewind pisze: Informacja o każdej transakcji w wysokości 10k EUR i więcej z automatu leci do US. Czy ojciec jest w stanie w razie czego udowodnic, że to jego kasa? Pewnie kwestia wysokości dochodów
Panowie.
Moglibyście temat ojca i syna przenieść gdzieś indziej. W tej chwili klienci KIA mają gorszy zgryz. Zaśmiecanie niniejszego tematu wygląda na celowe działanie troli.
Spoko. Chciałem tylko pomóc. Zobaczysz historię moich postów to przekonasz się, że trollem nie jestem. W każdym temacie i na każdym forum znajdziesz miejsca z dygresjami :)

Poza tym każdy nie przeczytany post masz oznaczony. Nic nie przeoczysz :)
Maaarian
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2022, 06:35
model samochodu: Kia Ceed MY22 1.5tgdi 7dct

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Maaarian »

rejent pisze: 23 maja 2022, 08:45 No i zaczyna się w Kia mały kryzys wizerunkowy. Na wykopie też coraz więcej wątków z komentarzami wściekłych klientów. Na Facebooku pod nowymi ich postami to samo. Co ciekawe Kia już za bardzo nie sili się na indywidualne odpowiedzi, tylko jak już odpowiada to tą znaną nam wszystkim wyssaną z palca formułką o niemożliwości wyprodukowania auta.
Nasz w tym interes, żeby nie był mały, niech sobie to jeszcze raz przekalkulują.
deftonsiusz
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2022, 12:47
model samochodu: KIA CEED 1.5 BL

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: deftonsiusz »

lonewind pisze: 23 maja 2022, 08:50
SebaRJ pisze: 23 maja 2022, 07:46
lonewind pisze: Informacja o każdej transakcji w wysokości 10k EUR i więcej z automatu leci do US. Czy ojciec jest w stanie w razie czego udowodnic, że to jego kasa? Pewnie kwestia wysokości dochodów
Panowie.
Moglibyście temat ojca i syna przenieść gdzieś indziej. W tej chwili klienci KIA mają gorszy zgryz. Zaśmiecanie niniejszego tematu wygląda na celowe działanie troli.
Spoko. Chciałem tylko pomóc. Zobaczysz historię moich postów to przekonasz się, że trollem nie jestem. W każdym temacie i na każdym forum znajdziesz miejsca z dygresjami :)

Poza tym każdy nie przeczytany post masz oznaczony. Nic nie przeoczysz :)
też nie jestem trolem. Sorki za zamieszanie
Kudi00
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 15:12

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Kudi00 »

Zamówienie na Ceeda GT z 11.05 anulowane.... 7 miesięcy czekania na nic. Oczywiście za wszystko może zła Rosja.
Załączniki
auto.png
KobiBe
Posty: 46
Rejestracja: 24 kwie 2022, 19:35

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: KobiBe »

Kudi00 pisze: 23 maja 2022, 12:35 Zamówienie na Ceeda GT z 11.05 anulowane.... 7 miesięcy czekania na nic. Oczywiście za wszystko może zła Rosja.
Wcześniej Covid, teraz wojna. W moim przypadku termin z umowy upłynął 6 dni przed wybuchłem wojny. Później 3 miesiące opóźnienia, robienia nadziei i rozwiązanie umowy z przesłaniem w stylu "cmoknij się pan, nic się panu nie należy..."
Awatar użytkownika
bielaPL
Posty: 321
Rejestracja: 06 maja 2021, 14:20
model samochodu: Kia Ceed 3 SW 1.0 T-GDi (M) 120KM

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: bielaPL »

KobiBe pisze: 23 maja 2022, 12:52
Kudi00 pisze: 23 maja 2022, 12:35 Zamówienie na Ceeda GT z 11.05 anulowane.... 7 miesięcy czekania na nic. Oczywiście za wszystko może zła Rosja.
Wcześniej Covid, teraz wojna. W moim przypadku termin z umowy upłynął 6 dni przed wybuchłem wojny. Później 3 miesiące opóźnienia, robienia nadziei i rozwiązanie umowy z przesłaniem w stylu "cmoknij się pan, nic się panu nie należy..."
dobrze że rok temu wziąłem sztukę z wyprzedaży rocznika... nie dość że tania to jeszcze od ręki dostępna ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”