Czas oczekiwania na odbiór w salonie

forum użytkowników modelu Ceed
dizzy3258
Posty: 7
Rejestracja: 04 cze 2022, 11:27
model samochodu: Ceed 2022 BLP

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: dizzy3258 »

Ja mam info z początku czerwca, że wyprodukowane. Czekam na transport.
Ceed SW BLP 7DCT
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Marcin_1976 »

U mnie w piątek minie miesiąc jak mój Proceed został wyprodukowany. W piątek ma być już zarejestrowany, ale na dziś auta w salonie nie ma...
lonewind
Posty: 61
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:41

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lonewind »

Mam jakieś takie wrażenie, że Sportage mają priorytet... Tak jak dłużej przyjmowali dla nich zamowienia na 7DCT i nie anulowali starych zamowień.

Ja wiem, że Sportage jest modelem pewnie, na którym mają o wiele większą marże, ale jeżeli Ceed/Proceed dla nich to taka kula u nogi to niech po prostu je wycofają z oferty...
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: dam9an »

Marcin_1976 pisze: 21 cze 2022, 23:23 U mnie w piątek minie miesiąc jak mój Proceed został wyprodukowany. W piątek ma być już zarejestrowany, ale na dziś auta w salonie nie ma...
Papiery do rejestracji auta juz otrzymales?
I pytanie rowniez do innych: po jakim czasie od informacji o wyprodukowaniu auta otrzymywaliscie dokumenty do rejestracji a nastepnie od otrzymania tych dokumentów ile czasu minęło do finalnego dobioru auta?
rejent
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2022, 08:17

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: rejent »

Nad tym Sportage to się dobrze zastanówcie.
Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam wejść na Fanpage KIA Polska, żeby zobaczyć jakie tornado idzie w komentarzach po tym jak Kękę ujawnił, że jego Sportage z salonu miał już kilka absuradalnych wizyt w ASO i był to jego najgorszy zakup w życiu.
Widać KIA bardzo zależy, żeby w kilka tygodni rozpierniczyć w drobny mak dobrą reputację na którą pracowali w Polsce latami :D
Marcin_1976
Posty: 209
Rejestracja: 04 kwie 2022, 09:57
model samochodu: ProCeed GT-Line 2022, White Deluxe

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: Marcin_1976 »

dam9an pisze: 22 cze 2022, 14:24
Marcin_1976 pisze: 21 cze 2022, 23:23 U mnie w piątek minie miesiąc jak mój Proceed został wyprodukowany. W piątek ma być już zarejestrowany, ale na dziś auta w salonie nie ma...
Papiery do rejestracji auta juz otrzymales?
I pytanie rowniez do innych: po jakim czasie od informacji o wyprodukowaniu auta otrzymywaliscie dokumenty do rejestracji a nastepnie od otrzymania tych dokumentów ile czasu minęło do finalnego dobioru auta?
Papiery były we wtorek. Rejestracja leasing. Do piątku mają się wyrobić, ale auta w salonie nie widać. U mnie od produkcji do otrzymania w salonie papierów minęło 3 tygodnie. W piątek mija miesiąc.
lonewind
Posty: 61
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:41

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lonewind »

Mój proceed dotarł dzisiaj do salonu. "Podróżował" od 01.06 kiedy to wystawili zlecenie transportu ;)
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: dam9an »

lonewind pisze: 22 cze 2022, 17:05 Mój proceed dotarł dzisiaj do salonu. "Podróżował" od 01.06 kiedy to wystawili zlecenie transportu ;)
Rejestracja kiedy byla?
lonewind
Posty: 61
Rejestracja: 15 lis 2021, 23:41

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: lonewind »

Dopiero będzie. Dzisiaj papiery poszły do leasingu żeby zarejestrowali
szpakowski
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2022, 21:01
model samochodu: Ceed III SW 1.5 T-GDI BL AEB

Re: Czas oczekiwania na odbiór w salonie

Post autor: szpakowski »

dam9an pisze: 22 cze 2022, 14:24
Marcin_1976 pisze: 21 cze 2022, 23:23 U mnie w piątek minie miesiąc jak mój Proceed został wyprodukowany. W piątek ma być już zarejestrowany, ale na dziś auta w salonie nie ma...
Papiery do rejestracji auta juz otrzymales?
I pytanie rowniez do innych: po jakim czasie od informacji o wyprodukowaniu auta otrzymywaliscie dokumenty do rejestracji a nastepnie od otrzymania tych dokumentów ile czasu minęło do finalnego dobioru auta?
Nie wiem dokładnie kiedy auto zostało wyprodukowane, zamówienie z 30.03. Papiery do rejestracji dostalem 09.06 ale do tej pory auta nie ma w salonie. Nawet nie wiedzą kiedy dojedzie.
Z rejestracją radzili się wstrzymać do czasu aż auto zostanie dostarczone do salonu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”