Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

My to pewnie w tym roku się doczekamy . Osoby zamawiające obecnie pewnie doczekają się w 2023 roku
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

E, to jest takie gadanie. Dziś byłem w salonie Suzuki Ford, jakieś nowe Kugi przyjechały. Więc to tez nie jest tak, że nic nie ma itp. Podaje przykład Forda bo podobno rozne francuskie, niemieckie czy np. Ford - wszędzie się dlugo czeka, a z azjatyckimi lepiej. Po drugie, stoi dużo aut używanych, gdyby taka tragedia była z nowymi to chętniej by te używane szły
Watson1
Posty: 30
Rejestracja: 17 lut 2022, 11:21

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Watson1 »

Witam, 1 marca moje auto dotarło do Kopru a od dwóch tygodni moja Stonka jest już w Polsce, a nadal nie wiadomo kiedy będzie do odbioru, jak długo wy czekaliście?
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

StonicScross pisze: 07 kwie 2022, 22:01 E, to jest takie gadanie. Dziś byłem w salonie Suzuki Ford, jakieś nowe Kugi przyjechały. Więc to tez nie jest tak, że nic nie ma itp. Podaje przykład Forda bo podobno rozne francuskie, niemieckie czy np. Ford - wszędzie się dlugo czeka, a z azjatyckimi lepiej. Po drugie, stoi dużo aut używanych, gdyby taka tragedia była z nowymi to chętniej by te używane szły
Gadanie, gadanie.. a jednak czekam już siódmy miesiąc i nikt nic nie wie ani nie jest w stanie oszacować.
StonicScross
Posty: 716
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

Moze kwestia ze automat.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Watson1 pisze: 08 kwie 2022, 11:59 Witam, 1 marca moje auto dotarło do Kopru a od dwóch tygodni moja Stonka jest już w Polsce, a nadal nie wiadomo kiedy będzie do odbioru, jak długo wy czekaliście?
W 2019 moje do Kopru dotarło 25 kwietnia , a odebrałem 4 czerwca . Ale jak Twoje jest już w Polsce to max miesiąc . Wszystko zależy od salonu . U niektórych to trwał 2 tygodnie u mnie ponad 3 . Pozdrawiam i cierpliwości życzę
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
shermanking
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2021, 19:17
model samochodu: Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: shermanking »

Ciekawe, czy w tym roku wyprodukują zamówione automaty, które zostały zamówione w 2021 roku. Właśnie widziałem nowe cenniki (ważne od 22.04.2022) różnych modeli, z których zniknęła wersja z automatyczną skrzynią DCT w przypadku silników benzynowych.

Trzeba pytać w salonach, czy wiedzą coś o tym, czy KIA zamierza zrealizować wszystkie zamówienia, czy będą anulacje.
Kia Stonic, 1.0 T-GDI, 100 KM, 7 DCT, L+BL, Most Yellow, produkcja 2022
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Na kia stonic w automacie jeszcze przyjmują 8-)
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

tomekjulia pisze: 22 kwie 2022, 21:36 Na kia stonic w automacie jeszcze przyjmują 8-)
No właśnie to dosyć ciekawe biorąc pod uwagę, ze cześć modeli z automatem wycofali. Może zbierają, żeby puścić serie?
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Salony KIA nie przyjmują już żadnych zamówień na samochody w automacie. W zeszłym tygodniu wyszedł nowy katalog z cenami .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”