Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

Medcham a kiedy Składałeś zamówienie?
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Jagódko stój cierpliwie w kolejce bo przed Tobą jest listopad i pewnie wcześniejsze daty . Jest równouprawnienie płci i chyba nie chcesz nas wydy :lol: :lol: ;) Zaglądaj tutaj co jakiś czas to będziesz co nieco wiedziała . Ja na przemian raz w miesiącu dzwonię do salonu i po 14 dniach od telefonu wysyłam zapytanie do KIA Polska 8-)
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 21 cze 2022, 17:58 Jagódko stój cierpliwie w kolejce bo przed Tobą jest listopad i pewnie wcześniejsze daty . Jest równouprawnienie płci i chyba nie chcesz nas wydy :lol: :lol: ;) Zaglądaj tutaj co jakiś czas to będziesz co nieco wiedziała . Ja na przemian raz w miesiącu dzwonię do salonu i po 14 dniach od telefonu wysyłam zapytanie do KIA Polska 8-)
Ależ ja nikogo nie chcę wyekspediować z kolejki :lol:
Oczywiście, że będę zaglądać :) to forum jest teraz nr 1 w moim życiu :roll: i cieszę się, że tu trafiłam.
Wzajemne wsparcie ma moc i daje siłę do przetrwania tego trudnego czasu oczekiwania :D
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Jagoda pisze: 21 cze 2022, 17:12 Medcham a kiedy Składałeś zamówienie?
16 listopad.
tomekjulia pisze: 21 cze 2022, 17:58 Jagódko stój cierpliwie w kolejce bo przed Tobą jest listopad i pewnie wcześniejsze daty . Jest równouprawnienie płci i chyba nie chcesz nas wydy :lol: :lol: ;) Zaglądaj tutaj co jakiś czas to będziesz co nieco wiedziała . Ja na przemian raz w miesiącu dzwonię do salonu i po 14 dniach od telefonu wysyłam zapytanie do KIA Polska 8-)
Może być że Jagoda będzie miała auto przed nami.
Nie robią samochodów chronologicznie według dat zamówień. Niema tutaj jakiegoś wozru.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

To zamawiałeś miesiąc przede mną - ja 17.12

Trochę żałuję, że nie zebrałam się wcześniej ...chodziłam po salonach i szukałam odpowiedniego samochodu już od września.
Stonic mnie do siebie przekonał od razu - nie miałam żadnych wątpliwości, a jazda próbna (manualem niestety) postawiła kropkę nad i :)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

A ja 17 listopada . Nie znam przypadku żeby dwa identyczne !!! zamówienia zostały zrealizowane w odwrotnej kolejności . Za tym iż mają kontrolę nad wszystkim przemawia fakt że rezygnacje wracają do Korei i tam są redystrybuowane 8-)
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 21 cze 2022, 20:18 A ja 17 listopada . Nie znam przypadku żeby dwa identyczne !!! zamówienia zostały zrealizowane w odwrotnej kolejności . Za tym iż mają kontrolę nad wszystkim przemawia fakt że rezygnacje wracają do Korei i tam są redystrybuowane 8-)
Dużo się dowiem dzięki Wam , kompletnie nie byłam zorientowana w temacie.
Mój dealer nadal nic nie wie, albo nie chce mnie dołować i udaje :lol:
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Zamówienie automat 17.11.2021. Dzisiaj wysłałem zapytanie i otrzymałem odpowiedz . Informujemy uprzejmie że Pański pojazd w dalszym ciągu nie trafił na linię produkcyjną. Jeżeli w systemie pojawi się informacja o zmianie statusu Pańskiego pojazdu niezwłocznie o tym poinformujemy 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 22 cze 2022, 17:38 Zamówienie automat 17.11.2021. Dzisiaj wysłałem zapytanie i otrzymałem odpowiedz . Informujemy uprzejmie że Pański pojazd w dalszym ciągu nie trafił na linię produkcyjną. Jeżeli w systemie pojawi się informacja o zmianie statusu Pańskiego pojazdu niezwłocznie o tym poinformujemy 8-)
Chyba nie jesteś zaskoczony, bo my wcale 🤣
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Nie bo najchętniej wyjechałbym nim z salonu w listopadzie po powrocie z Afryki :lol: :lol: :lol: Pytam dla zasady bo nie lubię niespodzianek . Stawiam że w salonie będzie w pazdzierniku i jak tak to na składzie celnym przetrzymają do listopada 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”