Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
bartek22
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2022, 18:13

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: bartek22 »

magnusDux85 pisze: 22 maja 2022, 15:52 Witam,

mój Stonic 11.06 ma być w porcie w Koper, w jakim czasie będzie w salonie na podstawie waszego doświadczenia?
Ja zamawiałem co prawda inny model (RIO), ale fabryka ta sama i schemat dostawy, więc mogę się podzielić.
10 grudnia wyprodukowano.
12 stycznia był w Koper.
10 marca odebrano.
Równiutko 3 miesiące od produkcji. Poniżej 2 miesięcy nie masz co liczyć nawet jeśli masz super szczęście :D
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

W Trójmieście biorą ponad 300 pln . Pewnie sami tego nie robią tylko przez pośrednika. Ubezpieczenie całkowite to jakieś 2300 pln
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Ktoś z oczekujących na automatyczną skrzynię ma jakieś info o swoim zamówieniu? Że jest w planie produkcyjnymi, albo już ma vin i oczekuje na transport?

Ja zamawiałem 16 listopada, póki co jest cisza.
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

Medcham pisze: 23 maja 2022, 15:44 Ktoś z oczekujących na automatyczną skrzynię ma jakieś info o swoim zamówieniu? Że jest w planie produkcyjnymi, albo już ma vin i oczekuje na transport?

Ja zamawiałem 16 listopada, póki co jest cisza.
O moim z 28 września ni widu, ni słychu..
Na grupie na Fb są osoby, które zamawiamy w okolicach lipca zeszłego roku i dalej czekają.
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

przem3kk pisze: 23 maja 2022, 15:56
Medcham pisze: 23 maja 2022, 15:44 Ktoś z oczekujących na automatyczną skrzynię ma jakieś info o swoim zamówieniu? Że jest w planie produkcyjnymi, albo już ma vin i oczekuje na transport?

Ja zamawiałem 16 listopada, póki co jest cisza.
O moim z 28 września ni widu, ni słychu..
Na grupie na Fb są osoby, które zamawiamy w okolicach lipca zeszłego roku i dalej czekają.

Ale są też tacy co zamówili w maju o już jeżdżą. Chronologia jest nieznanym słowem w Korei 😅
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Ja zamówiłem 17 listopada z terminem dostawy 30 czerwca. Dzwoniłem po wielu salonach w Polsce vin nie miało zamówienie z kwietnia 2021 :lol: Mogę czekać nawet i rok byle by zrealizowali zamówienie w tej samej cenie 8-)
magnusDux85
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2022, 15:52
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: magnusDux85 »

tomekjulia pisze: 23 maja 2022, 17:30 Ja zamówiłem 17 listopada z terminem dostawy 30 czerwca. Dzwoniłem po wielu salonach w Polsce vin nie miało zamówienie z kwietnia 2021 :lol: Mogę czekać nawet i rok byle by zrealizowali zamówienie w tej samej cenie 8-)
Skrzynia DCT bo ja zamawiałem MT i już płynie 11.06 ma być w porcie.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

W salonie Hyundai twierdzą że Kia nie wyprodukuje już żadnego samochodu w tym roku z automatyczną skrzynią biegów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Proponują Hyundai Bayon w automacie w ciągu 6 miesięcy. To jak to jest że oni mogą a kia nie skoro to ta sama spółka ? Parametry samochodów są podobne :?
emilek
Posty: 84
Rejestracja: 09 paź 2021, 19:46
model samochodu: Ceed GT-Line 1.5 MT Orange Fusion

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: emilek »

tomekjulia pisze: 25 maja 2022, 10:59 W salonie Hyundai twierdzą że Kia nie wyprodukuje już żadnego samochodu w tym roku z automatyczną skrzynią biegów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Proponują Hyundai Bayon w automacie w ciągu 6 miesięcy. To jak to jest że oni mogą a kia nie skoro to ta sama spółka ? Parametry samochodów są podobne :?
W takim razie ciekawe czy będą anulować zamówienia na Stonic z DCT z tamtego roku. Jeżeli tak może faktycznie Hyundai jest wyżej pozycjonowany w gamie i ma priorytet.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Wyjaśniłem sprawę i chodzi o produkcje aut na Słowacji :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”