Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Kia stonic lift
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:43
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kia stonic lift »

W 21wieku czekać na auto to masakra zrezygnowałem ze Stonica i już jeżdżę koną z tym samym silnikiem i wyposażeniem i nie żałuję tej zmiany Stonic nie jest wart 85tys lepiej dać 90 i mieć pożądane auto którego za rok nie będę sprzedawał
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

W moim przypadku kona w automacie to 20 tysięcy dopłaty. Czekam ponad 10 miesięcy .Tuż przed metą głupotą by było zrezygnować 8-)
Kia stonic lift
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:43
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kia stonic lift »

My czekaliśmy krócej ale dealer ani kia nie potrafili określić terminu realizacji zamówienia i zrezygnowaliśmy dealer był bardzo zaskoczony nawet większy rabat proponował ale odpuściliśmy a Kona wcale nie jest wiele droższa po prostu trzeba jechać do dealera i stanowczo rozmawiać że za gotówkę od razu są opcje rabatu no i dużo aut do wyboru które stoją w salonach w Kii tylko stonic 1,2 do obejrzenia a reszta w katalogach
W sumie to nawet nie wiem z czym jest problem że tak długo realizują zamówienia ?
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 02 paź 2022, 13:40 Twój salon w niedzielę otwarty :?: Zapytaj się również jeśli możesz o datę tej listy - na jaki dzień przedstawia plan produkcyjny i do kiedy 8-) Ja to zrobię w przyszłym tygodniu
Ja mailowo prowadzę konwersacje z salonem.

Odnośnie kony za 90 tys. Znajdz mi kone w tej cenie w automacie, systemami bezpieczeństwa, inteligentnym tempomatem, ogrzewaną kierownicą i keylessem 🙂
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

No i do tego nowy . Wklepałem na otomoto najtańszy nowy w automacie. Jutro dzwonię do salonu , za tydzień wysyłam zapytanie do KIA a 19 przed wyjazdem na 15 dniowe wczasy powtórzę zapytanie. Chyba że nie będzie takiej potrzeby 8-)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Tabela z dzisiaj i do 17 pazdziernika nie jest w planie :( 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Ja jeszcze nie dostałem odpowiedzi od mojego dealera.

A komentują to jakoś że zamówienia późniejsze już się produkują?
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Rozkładają ręce i namawiają aby nie rezygnować . Oni zarabiają od przerobu . Pewnie gdzieś ktoś w centrali wie jaki jest powód takiej zwłoki . Jeden że sprzedawców tłumaczył procesem produkcji . Polega to niby na tym że dany model znajduje się w ciągu produkcyjnym zamawianym na cały świat liczonym w tysiącach włącznie z kolorem . Ja mam jakieś nietypowe chyba zamówienie no i .... Jednego jestem prawie pewien że taką listę można ściągnąć w każdym momencie i Koreańczycy uzupełniają ją na bieżąco. Następne zapytanie zadam 18 bo tak się umówiłem. Jak się mój samochód na niej nie znajdzie to witaj roku 2023 :lol: :lol: :lol: :lol: Chyba wówczas napije się szampana .Kto mi zabroni świętować nowy rok 2023 w pazdzierniku :lol: :lol: 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Rozumiem że oni sprawdzili tą listę na poczekaniu przy Tobie?
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Nie dzwoniłem o 9 i powiedział że musi ją ściągnąć od kolegi . Zapytałem o datę wystawienia listy i datę ostatniego samochodu do produkcji. Wiem co myślisz :) Tylko ze ja sprawdzam krzyżowo i 7 pazdziernika wyślę zapytanie do KIA Polska 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”