Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 30 wrz 2022, 20:27 Miałem propozycję kupna automatu M + Smart za 95 tysięcy . Moje zamówienie ma jeszcze pakiet bezpieczeństwa i koszt 80 tysięcy. Sprzedawca zapewnia że będzie wyprodukowany. Jeśli nie będzie nadany VIN w pazdzierniku to słabo to widzę . Moje zamówienie jest z 12 listopada 2021 8-) Medcham co sądzisz ?????? 8-)
Dziwne jest to mają na zbyciu inny samochód od ręki, ale z nie fajną ceną. My się coś doczekać nie możemy...

W życiu bym nie wziął tego co Ci proponują. Moje zamówienie to 88k L+Buisness Line+AEB+ dywaniki gumowe+ oświetlenie LED
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

No i nie biorę. Pewnie to była czyjaś rezygnacja. Ten za 104.900 na otomoto nie podlega negocjacji ceny . Sprzedawca stwierdził że dzisiaj na stonica w automacie czeka się dobry rok 8-) Na razie KIA nie wystawiła nowego cennika. Różnica między moim zamówieniem a ceną obecną to według sprzedawcy 18 tysięcy. I to zaczyna mnie niepokoić 8-)
Jacula
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:37
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jacula »

Witam. W dniu wczorajszym tj. 30.09.2022 odebrałem w końcu swoją Stonkę, zamówienie złożone w dniu 05.10.2021. Specyfikacja auta 7dct wersja BL 120km, życzę wszystkim cierpliwości i wytrwałości. Pozdrawiam.
radekopole
Posty: 18
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:51
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: radekopole »

Auta z transportu z 15.08. (Korea) już zmierzają do salonów w Polsce. W przyszłym tygodniu rejestracja mojego Stonica (BL, żółto-czarny, automat) zamówiony 09.2021 :D
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Z tego co piszecie moje i Medchama zamówienie powinno być wyprodukowane w pazdzierniku Początek grudnia pewnie odbiór 8-) Oby bo już ....... :twisted: Panom życzę miłego użytkowania bez usterek 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 01 paź 2022, 21:38 Z tego co piszecie moje i Medchama zamówienie powinno być wyprodukowane w pazdzierniku Początek grudnia pewnie odbiór 8-) Oby bo już ....... :twisted: Panom życzę miłego użytkowania bez usterek 8-)
Koreańczycy z Seulu czytają to forum i robiom nam na złość 🤣
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Pytanie czy zamówienia z salonów spływające do centrali w Polsce są przekazywane do Korei w tej samej kolejności z datą zamówienia :?: 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Dobre pytanie.

Ja dziś zapytam o plan na pierwszą połowę października, i w drugiej połowie na drugą. Jeżeli nie październik, to specjalnie jakoś mi już nie będzie zależało bo oznacza to że odbiór dopiero w 2023.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Twój salon w niedzielę otwarty :?: Zapytaj się również jeśli możesz o datę tej listy - na jaki dzień przedstawia plan produkcyjny i do kiedy 8-) Ja to zrobię w przyszłym tygodniu
Kia stonic lift
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2022, 18:43
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kia stonic lift »

W 21wieku czekać na auto to masakra zrezygnowałem ze Stonica i już jeżdżę koną z tym samym silnikiem i wyposażeniem i nie żałuję tej zmiany Stonic nie jest wart 85tys lepiej dać 90 i mieć pożądane auto którego za rok nie będę sprzedawał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”