Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Za pare miesięcy zweryfikujemy czy twoje przypuszczenia odnośnie terminu się potwierdzą. 😀
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Sprytnie :lol: :lol: :lol: . Twoje zamówienie jest dzień wcześniej . Jak obstawiasz termin swojego odbioru z salonu ???? 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Może mi prezent na urodziny zrobią, 01.12 😆
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

Ja dzisiaj byłam w salonie, gdzie składałam zamówienie.
Pan kierownik poinformował mnie o tym o czym już wiem dzięki Wam - dodał tylko, że na razie widzi realizację zamówień z września :cry:
Zapytałam czy istnieje zagrożenie, że zamówienie nie zostanie zrealizowane -powiedział, że raczej nie mam się czego obawiać i dodał, że brak możliwości zamówienia automatu w nowym katalogu wynika z zaległych zamówień, których realizacja znacznie się wydłużyła.
A na koniec Pan powiedział z lekkim wiele mówiącym grymasem na twarzy, że w chwili obecnej cena Stonica ze skrzynią manualną jest wyższa od mojego zamówionego automatu. Sprawdziłam i mówił prawdę :) Ta wiedza dodaje mi sił na dalszy okres oczekiwania :)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

No ja na zamienieniu mam business line AEB 1.0 automat z kwotą 88.400
Kilometr
Posty: 53
Rejestracja: 12 gru 2021, 21:45
model samochodu: Kia Rio

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kilometr »

Przeczytałem że od początku czerwca są potężne strajki kierowców ciężarówek w Korei i teraz rozumiem dlaczego 29 maja powiedzieli mi że auto wchodzi na produkcję a tydzień później powiedzieli ze jednak nie
Kia Rio M 1.0 T-GDI 7-DCT + Most Yellow + AEB + SMT

Zamówienie 27.09.2021
Info o wyprodukowaniu 29.07.2022
13.10.2022 info ze samochód jest w salonie na placu
radekopole
Posty: 18
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:51
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: radekopole »

Kolejność zamówień w chwili obecnej nie do końca ma znaczenie. Salon KIA Opole:

- moje zamówienie 21.09.2021 (L+BL, automat, żółto-czarny) - brak dalej informacji

- zamówienie z 2 tygodnia października innego klienta - ta sama wersja tylko niebieska - wyprodukowana w ubiegłym tygodniu..

Trzeba czekać i tyle. Cena sprzedaży robi swoje 8-)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Co do kolejności nie będę się już sprzeczał chociaż według mnie jak jest ustawiona linia produkcyjna to włącznie z kolorem tym bardziej że kilka marek KIA jest na tej samej linii. Wiem to od osoby która tam była . Moje zamówienie stonic 1.0 7-DCT+ AEB+SMT Sporty Blue (SPB) 80 tysięcy 8-) Podałem cenę żebyśmy mogli porównać kto w tym samym okresie cenowym za jaki model zapłacił najtaniej 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

radekopole pisze: 23 cze 2022, 11:01 Kolejność zamówień w chwili obecnej nie do końca ma znaczenie. Salon KIA Opole:

- moje zamówienie 21.09.2021 (L+BL, automat, żółto-czarny) - brak dalej informacji

- zamówienie z 2 tygodnia października innego klienta - ta sama wersja tylko niebieska - wyprodukowana w ubiegłym tygodniu..

Trzeba czekać i tyle. Cena sprzedaży robi swoje 8-)

O tym właśnie mówiłem, że żadnej logiki w tym.
Mamy identyczne wersję tylko u mnie AEB jeszcze.

Kolego we wrześniu ponoć robią ino żółte 😆
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 23 cze 2022, 11:40 Co do kolejności nie będę się już sprzeczał chociaż według mnie jak jest ustawiona linia produkcyjna to włącznie z kolorem tym bardziej że kilka marek KIA jest na tej samej linii. Wiem to od osoby która tam była . Moje zamówienie stonic 1.0 7-DCT+ AEB+SMT Sporty Blue (SPB) 80 tysięcy 8-) Podałem cenę żebyśmy mogli porównać kto w tym samym okresie cenowym za jaki model zapłacił najtaniej 8-)
Nie napisałeś kolego jaka wersja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”