Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Kia stonic lift pisze: 13 lis 2022, 09:11 Podziwiam oczekujących na Kia sam kiedyś tak miałem i nie warto było już pozbyłem się tego padła tzn stonic 1.0 tgdi 100KM.Wykonanie tego auta jest warte max 50tys zł a nie 85tys.jak dziś sobie cenią.Ciągle usterki silnika potem elektryki kamery audio auto tylko w serwisie na każdym odprysku lakieru od kamienia rdza bo brak ocynku blacharki.Czekac na to rok żeby pól pojeździć drugie pól w serwisie i znowu jestem bez auta a z trzymaniem wartości to też lipa ceny na OtoMoto wysokie ale żeby sprzedać to na wejściu 5 tys trzeba opuścić bo zero tel mimo że malutki przebieg gwarancja itp.Przestancie to zamawiać to ceny spadną do realnych wartości za tą markę bo to najtańszą silą zrobiony koreańczyk który nawet lampy ma źle przykręcone a dealer wciska kit że tak musi być żenada....
Idź kolego pisać swoje żale gdzie indziej.

Raz piszesz że się pozbyłeś tego auta bo ino w serwisie, że wszystko się psuje, że padło. Potem zaś piszesz, że w ogóle nie odebrałeś tego samochodu. Masz jakieś swoje teorie że dealer nie wysyła zamówień, że przetrzymuje twoją zaliczkę.

Twierdzisz że nie możesz sprzedać Stonika, że nikt nie dzwoni bo za duża cena, a Ty nawet nie masz tego samochodu...

Jak rezygnowałeś to Cie dealer na kolanach błagał żebyś salonu nie opuścił, chciał obniżyć cenę i oddać swoją żonę. Ty byłeś taki dumny i nie ugięty, że nie dałeś się namówić.

Ciekawe czy ta Twoja Kona istnieje, czy to też wymyśl twojej wyobraźni. 🙂
Krakumaku
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2022, 04:23
model samochodu: Corsa

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Krakumaku »

Ale mnie załamaliście, wczoraj zamówiłem stonika 1.2 M + SMT,
W sumie to teraz była jakaś umowa rezerwacyjna, coś tam koleś wspominał że mogą być opóźnienia ale optymistycznie zakończył że w grudniu już może się produkować.

Dzisiaj przeczytałem dokładnie tą umowę rezerwacyjną i dramat, faktycznie mogę czekać rok albo i więcej?

Szok bo mogłem od ręki kupić stojącego w salonie i30.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

Krakumaku pisze: 16 lis 2022, 04:29 Ale mnie załamaliście, wczoraj zamówiłem stonika 1.2 M + SMT,
W sumie to teraz była jakaś umowa rezerwacyjna, coś tam koleś wspominał że mogą być opóźnienia ale optymistycznie zakończył że w grudniu już może się produkować.

Dzisiaj przeczytałem dokładnie tą umowę rezerwacyjną i dramat, faktycznie mogę czekać rok albo i więcej?

Szok bo mogłem od ręki kupić stojącego w salonie i30.
No niestety możesz czekać długo i chyba nikt nie wie jak długo.
Inna sprawa, że to z automatami sprawa się przeciąga, może więc Ty będziesz w grupie szczęśliwców i szybciej dostaniesz samochód czego Ci bardzo życzę. Ja czekałam 11 miesięcy.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 28 lip 2022, 13:57 Wszystko praktycznie wiem to co się tutaj będę produkował. Jak się coś zmieni to powiadomię . Jako ciekawostkę podam że samochody opuszczające skład celny od 01.07.2022 są znakowane SelectaDNA- ułatia to policji weryfikację skradzionego pojazdu . Koszt 1000 pln . Mnie w salonie poinformował że mam to gratis 8-)
Miałeś rację :) otrzymałam informację w salonie, że mój samochód ma oznakowanie SelectaDNA w gratisie.
Myślę, że to dobra informacja.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Jedyne co może być pozytywne to że dostane model 2023 wyprodukowany w 2022
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

W piątek odebrałam wreszcie mój samochód. Mam za sobą pierwsze 100 km i coś Wam powiem - warto było czekać te 11 miesięcy i osiem dni :D
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

W dniu dzisiejszym dostałem telefon że samochód się wyprodukował.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

W dniu dzisiejszym dostałem telefon że samochód został wyprodukowany 25 listopada . Płyń maleńki do mnie płyń :P
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

Tomek to musisz teraz po tym ponad roku oczekiwania zrobić imprezę nowych nabywców i oblać odbiór auta :)
Krakumaku
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2022, 04:23
model samochodu: Corsa

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Krakumaku »

niestety żegnaj stonik po miesiącu zrezygnowałem z oczekiwania chociaż mówili że pod koniec lutego będzie

hyundai bayon welcome
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”