Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

To z forum Sorento 8-)

Dla przypomnienia:
22.06.2021 - zamówienie
09.04.2022 - pojawił się VIN
18.04.2022 - data gotowości do transportu*
20.05.2022 - auto w Koprze*
31.05.2022 - auto w Polsce*
13.06.2022 - auto na placu u dealera
28.06.2022 - auto zarejestrowane (opóźnienie z uwagi na sposób finansowania: auto z dokumentami przyjechało do Wrocławia, dokumenty do rejestracji pojechały do Warszawy, Warszawa "ekspresowo" w tydzień zarejestrowała auto).
01.07.2022 - planowane wydanie samochodu
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

Skąd tyle agresji, ja rozumiem rok czekania na auto, ale można kupić coś innego.....
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Nie ja to rozpocząłem . To co uda mi się dowiedzieć to tym się dzielę . Wiele tutaj było zapytań jak przebiega dostawa to skopiowałem i wkleiłem. Nie jestem wszechwiedzący ale informacje które podaje są z salonu . Nie pozostanę jednak obojętny jak mnie ktoś opluwa 8-)
radekopole
Posty: 18
Rejestracja: 17 maja 2022, 15:51
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: radekopole »

Otrzymałem dzisiaj telefon z salonu, że zamówienia z września 2021 w automacie wskoczyły do planu produkcyjnego na lipiec. W Polsce powinny pojawić się też we wrześniu.
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

radekopole pisze: 01 lip 2022, 14:44 Otrzymałem dzisiaj telefon z salonu, że zamówienia z września 2021 w automacie wskoczyły do planu produkcyjnego na lipiec. W Polsce powinny pojawić się też we wrześniu.
Ło Matko!!! :shock:
To ja dostanę auto w grudniu po południu i trzeba będzie buty zimowe kupić od razu :mrgreen:
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

radekopole pisze: 01 lip 2022, 14:44 Otrzymałem dzisiaj telefon z salonu, że zamówienia z września 2021 w automacie wskoczyły do planu produkcyjnego na lipiec. W Polsce powinny pojawić się też we wrześniu.
Dziwne, skoro ludzie na grupie na fb piszą, że o zamówieniach z lipca ni widu ni słychu
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Było to już omawiane, że żadnej logiki, reguły czy chronilogi niema. Auta z fabryki wyjeżdżają jak chcą.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Już prawie uwierzyłem w tą przypadkową produkcję gdyby nie info z salonu. Sprzedawczyni powiedziała że mają nie wyprodukowane zamówienie z lutego 2021 automat . Samochód ma jakiś nietypowy niebieski kolor i stwierdziła że nawet kolor ma znaczenie. Ja nie wierze w przypadkową produkcje w sytuacji gdy na jednej taśmie produkowane są różne modele samochodów. Oprócz dostawy części do produkcji wpływ ma marża umowy z odbiorcami ekspansja modelu na dany kraj i pewnie wiele innych spraw 8-) Zaproponowała mi stonic niebieski z ręczną skrzynią biegów w kwocie 80tysi który ma nadejść na dniach-odmówiłem 8-)
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

Tomek ,a Ty wybrałeś automat? Jeszcze nie masz auta a już jesteś największym producentem postów na tej grupie :)
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Mam VW Polo 8-) Mogę nic nie pisać i nie dzielić się informacjami . Tak szczerze to wszystko ku temu zmierza bo co mam wiedzieć już wiem . Od wczoraj jest podwyżka na samochodach marki KIA . To taka ciekawostka 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”