Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Pisz przez formularz . Skan dodaj bo to im ułatwi ale nie musisz 8-)
Akwarystka
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2022, 12:55

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Akwarystka »

Ile czasu czekaliście na odpowiedź z Kia Polska. Wysłałam do nich pytanie 8 czerwca przez formularz i nadal cisza...
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

tomekjulia pisze: 20 cze 2022, 20:22 Pisz przez formularz . Skan dodaj bo to im ułatwi ale nie musisz 8-)
Tak zrobiłam, wcześniej zadzwoniłam na infolinię - miły Pan grzecznie mi wskazał jakie dane powinnam podać :)
Teraz czekam.
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

Ja piszę mailowo. Ciągnę tą samą konwersacje żeby była zachowana ciągłość. W maju odpowiedź dostałem tego samego dnia po 10 minutach.

Dziś ponad miesiąc po ostatnim kontakcie napisałem kolejnego maila, czekam na odpowiedź.
adamo64
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

Prawda jest taka że maja już dość tych zapytań bo KIA Polska nie ma żadnego wpływu na produkcję i nie ma również zbyt wielu informacji.
Co innego gdyby to była np.KIA ze Skandynawii lub Szwajcarii to im udzielą satysfakcjonującej odpowiedzi bo nimi się po prostu liczą.....
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Jeśli wiedzą 14 dni przed wejściem twojego zamówienia na taśmę produkcyjną to rzeczywiście nie mają za wiele informacji :lol: :lol: :lol: 8-)
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

tomekjulia pisze: 21 cze 2022, 11:41 Jeśli wiedzą 14 dni przed wejściem twojego zamówienia na taśmę produkcyjną to rzeczywiście nie mają za wiele informacji :lol: :lol: :lol: 8-)
Tylko z drugiej strony może wolą nie sypać takimi informacjami jak plany na produkcje, bo ktoś tu napisał ze dostał informację ze jego samochód będzie wjeżdżał na linie, a pare dni potem, że wypadł z planu. To chyba bardziej wkurzające niż sako oczekiwanie 😁
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Sprzedawca z salonu opowiedział mi historię o samochodzie który został wyprodukowany i stał na placu kilka miesięcy bo nie miał jakiejś części. To są przypadki sporadyczne jak to w życiu. Ja chcę wiedzieć wcześniej żeby z zyskiem wycofać kasę która jest ulokowana w różne aktywa 8-)
Medcham
Posty: 112
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:12

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Medcham »

tomekjulia pisze: 21 cze 2022, 12:29 Sprzedawca z salonu opowiedział mi historię o samochodzie który został wyprodukowany i stał na placu kilka miesięcy bo nie miał jakiejś części. To są przypadki sporadyczne jak to w życiu. Ja chcę wiedzieć wcześniej żeby z zyskiem wycofać kasę która jest ulokowana w różne aktywa 8-)
Od produkcji licz 2 miesiące do odbioru auta w salonie. Czasu na wycofanie kasy jest więc sporo.


Taka odpowiedź dziś dostałem

"Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że Pana pojazd nadal nie trafił na linię produkcyjną. Jednocześnie informujemy, że KIA Polska nie ma wpływu na plany produkcyjne w fabrykach.

Z wyrazami szacunku,"
Jagoda
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2022, 13:29
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Jagoda »

Ja dzisiaj dostałam odpowiedź :( :cry:
Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną Pani pojazd nie trafił jeszcze na linie produkcyjną. Pani zamówienie będzie monitorowane, jeżeli pojawi się data produkcji poinformujemy Panią o tym fakcie.
Mam nadzieję, że jakoś uda im się go poskładać.... będę czekać .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”