Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
shermanking
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2021, 19:17
model samochodu: Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: shermanking »

tomekjulia pisze: 16 mar 2022, 06:37 Sprawdz dostępne kia stonic na otomoto .Czasami są tam samochody nowe z salonu bo ktoś zrezygnował . To zaczyna być w...... e. Sądziłem że produkcja ze skrzynią automatyczną wymaga przestawienia taśmy produkcyjnej . Ja dzwonię do salonu raz w miesiącu tak dla przypomnienia się. Salon ma zadzwonić do mnie ja będzie już widoczny vin
Cały czas śledzę OTOMOTO ale niestety są oferty z wyposażeniem M bądź GT 😩 Też się umówiłem ze sprzedawcą na kontakt jak będzie coś wiedział, ale pomimo tego dzwonię co 2 miesiące. Nie ukrywam że cena jest dla mnie ważna a ta przynajmniej nie ulegnie zmianie, dlatego jestem tam uwiązany swoim zamówieniem ku swojej rozpaczy 😢
Kia Stonic, 1.0 T-GDI, 100 KM, 7 DCT, L+BL, Most Yellow, produkcja 2022
szybki-kojot
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2022, 19:53
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: szybki-kojot »

Jeśli chodzi o mnie to zamówiłem KIA Stonic 05.02.2022 w salonie w wersji L plus pakiet bezpieczeństwa i silnik 1.2 DPI. Podczas zakupu dealer podał, że termin odbioru będzie do 6 miesięcy maksymalnie.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Jaka skrzynia biegów ?????????
jotes1911
Posty: 206
Rejestracja: 02 lut 2020, 11:48

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jotes1911 »

tomekjulia pisze: 22 mar 2022, 16:03 Jaka skrzynia biegów ?????????
W tej wersji jest tylko jedna - 5MT.
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Na automaty czeka się dłużej
tomekjulia
Posty: 260
Rejestracja: 15 sty 2022, 17:45
model samochodu: kia stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: tomekjulia »

Nowa wiadomość z salonu Warszawskiego . Zamówienie z kwietnia kia stonic z automatyczną skrzynią biegów jeszcze nie zostało wyprodukowane :lol: Według sprzedawcy moje zamówienie z listopada 2021 może być zrealizowane w granicach listopadzie 2022 :lol: :lol: :lol: :lol: Cierpliwie będę czekał :mrgreen:
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

Ja zamawiałem Stonica (1.0T Automat 120km MHEV BL+L, z dodatków czujniki przednie) 28 września 2021 z informacją na formularzu zamówienia, że do odbioru będzie za 5/6 miesięcy. Oczywiście jest już po terminie…. Napisałem do doradcy i poinformował mnie (22 lutego), że samochód jest jeszcze niewyprodukowany i że odezwie się jak będzie coś wiedział na temat produkcji. Do tej pory niestety cisza :/
przem3kk
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2022, 17:55
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przem3kk »

przem3kk pisze: 03 kwie 2022, 18:06 Ja zamawiałem Stonica (1.0T Automat 120km MHEV BL+L, z dodatków czujniki przednie) 28 września 2021 z informacją na formularzu zamówienia, że do odbioru będzie za 5/6 miesięcy. Oczywiście jest już po terminie…. Napisałem do doradcy i poinformował mnie (22 lutego), że samochód jest jeszcze niewyprodukowany i że odezwie się jak będzie coś wiedział na temat produkcji. Do tej pory niestety cisza :/
Najnowsza informacja z dzisiaj, ze ciężko określić czas produkcji ale cena zostaje gwarantowana.
Michał G
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2022, 12:07
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Michał G »

Planowy termin eLki w automacie miał być 22 kwietnia.
1 kwietnia dostałem info ze jeszcze nie jest wyprodukowany i opóźnienie na tą chwilę 2 miesiące bez żadnych gwarancji że to ostateczne info. Myślałem że prima aprilis-niestety nie.
Życie pokaże ile będę czekał. Ciekawe czy obecny samochód wytrzyma do odbioru nowego. Cały plan w pi.du.
operacjon76@wp.pl
Posty: 87
Rejestracja: 12 sty 2022, 20:29
model samochodu: kia rio

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: operacjon76@wp.pl »

Jazda się zaczyna , to dopiero początek . Współczuję oczekującym , trzymajcie się .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”