Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

forum użytkowników modelu Kia XCeed
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

Post autor: StonicScross »

Gdyby jakaś niezależna agencja zrobiła badanie wzrostu cen transakcyjnych w ostatnich 5 latach to Kia by chyba zajęła pierwsze miejsce. Owszem, trudno porównać ten sam model z różnych roczników bo oprócz wzrostu cen - więcej jest też w podstawie. Ale w latach 2023-24 wzrost cen wyhamował, u innych wróciły rabaty. A Kia to chyba jedna z droższych marek teraz. Specjalnie na forum xceed napisałem bo xceed to chyba najlepszy przyklad.
AnonimowyAlkoholik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sty 2024, 13:27
model samochodu: XCeed

Re: Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

Post autor: AnonimowyAlkoholik »

Ale pytasz czy stwierdzasz fakt? "Jedna z droższych marek", to które są tańsze? Tak z ciekawości pytam, bo auto kupowałem w zeszłym roku, i Kia wyszła najlepiej pod względem ceny, wyposażenia i warunków finansowania. I to nie atak, tylko chciałbym wiedzieć co porownujesz, bo post napisany jakby AI go wygenerowało, żadnych konkretów
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

Post autor: StonicScross »

Lepsze AI niż AA :) więc kwita. Konkrety takie że Kia ma chyba drożej analogiczne modele niż Hyundai a zawsze było taniej. Kiedys xceed byl duzo tanszy od t-roca, teraz t-roc daje promocje rabaty. Stonic jest prawie tak drogi jak Captur. No ale dobra, raczej pytam bo można dyskutować i dyskutować. Ze odpowiednikiem takiej Kii nie jest taki ale inny model danego producenta. Co do faktów- droga Xceeda z 79.900 do 111 tys.w standardzie to chyba rekord w ciągu 5 lat. Więc pytam - Kia daje większe rabaty niz jakies 5 procent na grupy zawodowe?
Sandman
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2020, 16:22
model samochodu: KIA XCeed

Re: Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

Post autor: Sandman »

Aktualnie to Kia downgraduje teraz wszystkie silniki aby EU była zadowolona :o(
Rossi
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2023, 18:10
model samochodu: Kia Ceed

Re: Czy Kia daje w ogóle jakieś rabaty?

Post autor: Rossi »

W listopadzie zeszłego roku dostałem 5900 zł. na "x" w BL.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”