naprawa pompy abs

forum użytkowników Kia Stinger
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: naprawa pompy abs

Post autor: Widerski »

Wszystkie moje wpisy staram się zamieszczać, w celu pomocy innym w danym temacie. Już ci pisałem że to nie te forum, w kościele się grypsować nie nauczysz. A ty Saron 22 masz ewidentnie inny problem cały czas używasz epitetów napięte baranie jaja,bidul,robić laskę,łaske. Miałeś jakieś przygody nie miłe w życiu czy jak?, nikt takimi epitetami tu na forum nie pisze tak jak ty. Szkoda pisania o twoich bidulach bo to pompy ABS nie zaadoptuje userowi tego forum.
romanhoks
Posty: 319
Rejestracja: 04 cze 2021, 20:01
model samochodu: Sportage 2.0 CRDI 4x4

Re: naprawa pompy abs

Post autor: romanhoks »

Widerski pisze: 23 lut 2024, 11:48 Wszystkie moje wpisy staram się zamieszczać, w celu pomocy innym w danym temacie. Już ci pisałem że to nie te forum, w kościele się grypsować nie nauczysz. A ty Saron 22 masz ewidentnie inny problem cały czas używasz epitetów napięte baranie jaja,bidul,robić laskę,łaske. Miałeś jakieś przygody nie miłe w życiu czy jak?, nikt takimi epitetami tu na forum nie pisze tak jak ty. Szkoda pisania o twoich bidulach bo to pompy ABS nie zaadoptuje userowi tego forum.
No i tu sie zgodze z toba.Ja czasami odnosze wrazenie ze mam przed soba post typowego klepacza w klawiature.Zero pojecia a wiedza z kompa co kto napisze. Dlatego doszedlem do wniosku ze czasami nie warto cos napisac bo zaraz znajdzie sie ktos kto wklei ci link do filmu ktory ma sie nijak z tym o czym ty piszesz. Nie denerwuj sie. Pozdrawiam.
Przepraszam za pisownie.Posiadam klawiature norweska.
piecka19
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2024, 13:28
model samochodu: Kia Stinger 3,3

Re: naprawa pompy abs

Post autor: piecka19 »

Widerski pisze: 22 lut 2024, 20:42 Nie jestem pewny, dużo zmiennych, ale ostatnio w UE kodowałem moduł, który był używany o innych numerach, pomyślnie adoptowałem dany moduł.
Dzięki za informację. Kupiłem z usa używaną o tych samych numerach mam nadzieję że będzie działać :)
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: naprawa pompy abs

Post autor: Widerski »

Daj znać jak sprawa się skończyła.
piecka19
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2024, 13:28
model samochodu: Kia Stinger 3,3

Re: naprawa pompy abs

Post autor: piecka19 »

Jasne dam znać. Tylko to czekanie :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”