Koniec 1.5 T-GDI 160KM

forum użytkowników modelu ProCeed
tomaszko
Posty: 115
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: tomaszko »

Obstawiam, że nie będzie 1.6 204KM, przynajmniej w pierwszej połowie roku. Potem w zależności od limitów, podatków, norm i innych głupich pomysłów. Jeżeli nawet 1.5 zmniejszają na 140KM to inny scenariusz jest mocno wątpliwy.
Bardzotrudny
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2023, 12:43

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: Bardzotrudny »

ProCee_d56 pisze: 19 lut 2024, 11:57 Z ,,naszą elitą polityczną''? A kto tę elitę wybrał? Przecież sami nie wybrali się. Najpierw Polacy nie pamiętają swojej historii, wybierają tych, którzy już wcześniej czynili z Polski i Polaków poddanych, ,,wasali europejskich i zbieraczy szparagów'', a później są zaskoczeni tym co od lat się dzieje. Szczególnie teraz, po ostatnich wyborach, oszalała unia europejska wskoczy nam na plecy. I dobrze, niech ci ,,wybierający te elyty", poczują ciężar swoich wyborów. Elyty same nie wybierają siebie. Oni jedynie żerują na ludzkiej głupocie.

A teraz wróćmy do tematu właściwego...
OK, tą wypowiedzią wytłumaczyłeś mi wszystko oprócz tego dlaczego piszesz dwa przecinki zamiast normalnego cudzysłowu?
Mianowicie tak: „to jest w cudzysłowie”.
Taka zwykła ludzka ciekawość.
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: ProCee_d56 »

To proste, tak jest mi wygodniej. Bardzo proste.
To nie jest żaden znak rozpoznawczy albo jakaś teoria spiskowa. Chociaż może...

A Ty jesteś tym, który te elyty wybierał, głosował na nich? A teraz ludzie mają różne problemy...
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
krgorny
Posty: 154
Rejestracja: 24 sie 2021, 19:34
model samochodu: Kia Ceed

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: krgorny »

ProCee_d56 pisze: 20 lut 2024, 10:56 To proste, tak jest mi wygodniej. Bardzo proste.
To nie jest żaden znak rozpoznawczy albo jakaś teoria spiskowa. Chociaż może...

A Ty jesteś tym, który te elyty wybierał, głosował na nich? A teraz ludzie mają różne problemy...
Myśle, że teraz wszyscy czekają na Twoje plakaty oraz program wyborczy :D albo żebyś pokazał którą partię reprezentujesz. :) Czy to forum motoryzacyjne czy polityczne?
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: ProCee_d56 »

krgorny pisze: 20 lut 2024, 11:15
ProCee_d56 pisze: 20 lut 2024, 10:56 To proste, tak jest mi wygodniej. Bardzo proste.
To nie jest żaden znak rozpoznawczy albo jakaś teoria spiskowa. Chociaż może...

A Ty jesteś tym, który te elyty wybierał, głosował na nich? A teraz ludzie mają różne problemy...
Myśle, że teraz wszyscy czekają na Twoje plakaty oraz program wyborczy :D albo żebyś pokazał którą partię reprezentujesz. :) Czy to forum motoryzacyjne czy polityczne?
Ja nie muszę myśleć w tak prostych sprawach tak jak Ty. Jest takie fajne powiedzenie - wyłącz pewną stację... włącz myślenie. A do tego zacznij uważnie słuchać. Innych słuchać.

Wiem natomiast, że ,,wszyscy'' - jak to Ty określasz - mają teraz różne problemy z oszołomską unią i ich pomysłami.
Jeżeli Ty i Tobie podobni chcą agitować za tymi głupimi pomysłami, a wręcz szkodliwymi pomysłami dla ludzi, to lepiej sobie odpuść i idź gdzie indziej.

Na forach dotyczących motoryzacji jest również wymiana informacji dotyczących szkodliwości dla samochodów i ludzi poprzez wprowadzanie chorych zmian w przepisach i konstrukcji samochodów. I tego dotyczy między innymi ta dyskusja. Ale pewnie o tym nie słyszałeś i nie czytałeś.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 12:11 przez ProCee_d56, łącznie zmieniany 1 raz.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Krzychu_nh
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2023, 21:23
model samochodu: Xceed

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: Krzychu_nh »

ProCee_d56 pisze: 20 lut 2024, 12:06
krgorny pisze: 20 lut 2024, 11:15
ProCee_d56 pisze: 20 lut 2024, 10:56 To proste, tak jest mi wygodniej. Bardzo proste.
To nie jest żaden znak rozpoznawczy albo jakaś teoria spiskowa. Chociaż może...

A Ty jesteś tym, który te elyty wybierał, głosował na nich? A teraz ludzie mają różne problemy...
Myśle, że teraz wszyscy czekają na Twoje plakaty oraz program wyborczy :D albo żebyś pokazał którą partię reprezentujesz. :) Czy to forum motoryzacyjne czy polityczne?
Ja nie muszę myśleć w tak prostych sprawach tak jak Ty. Jest takie fajne powiedzenie - wyłącz pewną stację... włącz myślenie. A do tego zacznij uważnie słuchać. Innych słuchać.

Wiem natomiast, że ,,wszyscy'' - jak to Ty określasz - mają teraz różne problemy z oszołomską unią i ich pomysłami.
Jeżeli Ty i Tobie podobni chcą agitować za tymi głupimi pomysłami, a wręcz szkodliwymi pomysłami dla ludzi, to lepiej sobie odpuść i idź gdzie indziej.
To nie to forum,nie widzę związku z tematem
Jutrzejszy
Posty: 274
Rejestracja: 05 gru 2021, 14:35
model samochodu: YB G4LF

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: Jutrzejszy »

Skoda Octavia po nadchodzącym liftingu będzie miała silnik m.in. 1.5 TSI/115KM.
Kiedyś większą moc miały wolnossące silniki 1.5 :)
ProCee_d56
Posty: 525
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: ProCee_d56 »

Jak widać marnota z miernotą nadchodzi dużymi krokami. Nadchodzi z za Odry.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
radier
Posty: 119
Rejestracja: 08 gru 2022, 15:43
model samochodu: Niro MY23 HEV L

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: radier »

Będzie tez 1.5 150KM czyli tak jak zwykle przy tej pojemności.
randri
Posty: 149
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Koniec 1.5 T-GDI 160KM

Post autor: randri »

"kia oczami doradcy" gdzieś niedawno w komentarzach przy swoich filmach pisał, że proceed GT i silnika 1.6 204KM już nie będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”