Dekoracja wnętrza a gwarancja

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
razor
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2023, 13:12
model samochodu: Kia Sportage 1.6 T-GDI MHEV 150KM

Dekoracja wnętrza a gwarancja

Post autor: razor »

Witam, wie może ktoś, czy dekorowanie wnętrza samochodu listwą świetlną LED może spowodować utratę gwarancji? Podobno teraz Kia szuka sposobów na pozbycie gwarancji tam gdzie się tylko da stąd moje pytanie.
MarRa
Posty: 280
Rejestracja: 27 kwie 2022, 20:42
model samochodu: Kia Ceed, Kia Stonic

Re: Dekoracja wnętrza a gwarancja

Post autor: MarRa »

Wiarygodną informację uzyskasz u gwaranta czyli Kia Polska. Proponuję tam wysłać maila z zapytaniem.
Sądze, że utrata gwarancji może dotyczyć tylko tych elementów, na które owa listwa może mieć wpływ (czyli ogólnie elektryki), a nie gwarancji w ogólności, ale lepiej się upewnić u źródła.
saron22
Posty: 632
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Dekoracja wnętrza a gwarancja

Post autor: saron22 »

Pakistańczycy dekorują swoje samochody takimi listwami i nie przejmują się utratą gwarancji więc albo to nie wpływa na utratę gwarancji albo mają gdzieś gwarancję.
Awatar użytkownika
PPPKRK
Posty: 64
Rejestracja: 06 maja 2022, 14:58
model samochodu: Sportage V, 230 KM 6AT 4WD HEV, GT LINE, 2TR/AE+/HAR/LTH/PNS/SUS/HAK

Re: Dekoracja wnętrza a gwarancja

Post autor: PPPKRK »

Jeżeli to jest rzecz demontowalana to nie powinno być problemu, podobnie jest z rejestratorem. Ja mam wpięty w bezpieczniki i od kiedy jeżdzę nikt się do tego nie doczepił a miałem auto w serwisie kilka dobrych razy.

Nie popadajmy w skrajność bo za chwilę będziemy pytać centrali czy można choinkę powiesić na lusterku bo to też może się uszkodzić podczas wieszania :lol: :lol: :lol:

A na serio to nawet jak ktoś Ci powie że można w serwisie, to nie jest to wiążąca informacja każdy się w razie W z tego wykręci, bo jaki niby masz na to dowód ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”