Odbiór Sportage V - niespasowane elementy

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
hary6
Posty: 46
Rejestracja: 23 wrz 2023, 22:44
model samochodu: Kia Sportage HEV, BL, Lunar Silver

Re: Odbiór Sportage V - niespasowane elementy

Post autor: hary6 »

patrykk pisze: 26 lis 2023, 19:06 masz gdzieś zdjęcie/link jak one wyglądają i gdzie je można kupić ?
Wpisz na necie saszetki do pochłaniania wilgoci i trochę tego jest, tylko nie mam już wymiaru tych saszetek a to jest istotne bo jak będzie za duża do nie wejdzie w miejsce w zaślepce reflektora. Jutro postaram się wyciągnąć ją z lampy i zrobić foto przy jakiejś miarce bo pewnie mi się to przyda jeśli fabryka je tam nadal wkłada znaczy że nadal problem może występować.
hary6
Posty: 46
Rejestracja: 23 wrz 2023, 22:44
model samochodu: Kia Sportage HEV, BL, Lunar Silver

Re: Odbiór Sportage V - niespasowane elementy

Post autor: hary6 »

hary6 pisze: 27 lis 2023, 22:09
patrykk pisze: 26 lis 2023, 19:06 masz gdzieś zdjęcie/link jak one wyglądają i gdzie je można kupić ?
Wpisz na necie saszetki do pochłaniania wilgoci i trochę tego jest, tylko nie mam już wymiaru tych saszetek a to jest istotne bo jak będzie za duża do nie wejdzie w miejsce w zaślepce reflektora. Jutro postaram się wyciągnąć ją z lampy i zrobić foto przy jakiejś miarce bo pewnie mi się to przyda jeśli fabryka je tam nadal wkłada znaczy że nadal problem może występować
Założę nowy temat o parujących lampach, bo jeśli ktoś tego szuka to tutaj może nie trafić.
MARCO46
Posty: 292
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Odbiór Sportage V - niespasowane elementy

Post autor: MARCO46 »

Na poprzedniej stronie kilka fotek mojego auta. Dziś serwis inf. mnie wydając auto, że wszystko w normie - nieprawidłowości nie stwierdzono. Ten typ tak ma. Ani powołania się na jakąś normę, ani więcej wyjaśnień.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”