Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
niko3

Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Post autor: niko3 »

Panowie jak jest teraz z jakością kluczy od Yato? Kiedyś czytałem że rdzewieją i są dość słabej jakości w porównaniu do innych firm. To prawda?
saron22
Posty: 631
Rejestracja: 04 paź 2022, 13:34
model samochodu: Proceed GT, Sportage V BL.

Re: Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Post autor: saron22 »

Jakość jest adekwatna do ceny. Ile kosztują klucze Yato w porównaniu do produktów renomowanych producentów to można sobie sprawdzić w internecie. Mam kilka kluczy i narzędzi od Yato i o ile klucze to jeszcze pół biedy natomiast ściągacze, szczypce do opasek przegubów czy szczypce do opasek zaciskowych to porażka. Nie są warte nawet tyle ile kosztują. Z Yato to można kupić sobie plastikową miskę do spuszczania oleju (też posiadam) i ona się sprawdza. Moja ocena tych narzędzi to 2/10.
Mam też klucze i narzędzia innych producentów takich jak JTC, Beta, Hazet, KingTony, Jonnesway, KS Tools a ostatnio sporo od Wurth i to jest zupełnie inna liga.
tuczyn

Re: Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Post autor: tuczyn »

Mam zestaw kluczy kupiony ok 5 lat temu. Grzechotki nie do zdarcia. Dwumetrowa rura nie robiła wrażenia na dużej i średniej. Zgubiłem niestety średnią i dokupiłem nową- już niestety nie ta jakość. Gołym okiem widać, że wykonanie o wiele gorsze. Luzy na mechanizmie gorsze niż były w tej zgubionej- a lekko nie miała
Moim zdaniem obecnie lepiej jest kupować pojedyncze klucze niż cały zestaw.
Awatar użytkownika
bielaPL
Posty: 332
Rejestracja: 06 maja 2021, 14:20
model samochodu: Kia Ceed 3 SW 1.0 T-GDi (M) 120KM

Re: Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Post autor: bielaPL »

niko3 pisze: 13 lis 2023, 08:13 Panowie jak jest teraz z jakością kluczy od Yato? Kiedyś czytałem że rdzewieją i są dość słabej jakości w porównaniu do innych firm. To prawda?

lepsze niż narzędzia z Auchan i tyle :D to taki ciut lepszy chińczyk że użyjesz go nie 2-3 razy ale 12-13 coś mniej więcej taka skala
marekc
Posty: 49
Rejestracja: 01 lis 2022, 16:21
model samochodu: Xceed

Re: Jak jest teraz z jakością kluczy od Yato?

Post autor: marekc »

Pytanie jak intensywnie będą użytkowane. W warsztacie profesjonalnym się nie sprawdzą, ale w garażu i warsztacie majsterkowicza do sporadycznych prac wystarczą. Mam od lat , wszystkie narzędzia w jakie wyposażam swój warsztacik to Yato. Wkrętaki, zestawy kluczy, dynamometry duży i mały, lampa, szczypce wszystkie rodzaje, narzedzia do elektryki typu szczypce, zaciskarki konektorów i tulejek, przecinarka taśmowa. Innej firmy mam tylko sprężarkę, szlifierkę, półautomat spawalniczy i przecinarkę plazmową. Służą mi do prac przy samochodzie , dwóch motocyklach , wpracach w domu i otoczeniu.. Nie zachecam i nie przestrzegam przed narzędziami tego producenta, ja jestem zadowolony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”