AndroidAuto AppleCar

forum użytkowników modelu Optima
boosterek13
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2022, 12:58
model samochodu: Kia Optima jf 2017

Re: AndroidAuto AppleCar

Post autor: boosterek13 »

Wszystko poszło gładko z poradnikiem od Ruza - ale co jeśli nie mam przycisku Setup na konsoli środkowej?
boosterek13
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2022, 12:58
model samochodu: Kia Optima jf 2017

Re: AndroidAuto AppleCar

Post autor: boosterek13 »

Zainstalowałem wszystko tak, jak było napisane, wrzuciłem plik g40 spowrotem na karte pamięci - aktualnie nie mam w ogóle możliwości odpalenia seryjnej nawigacji - sprawdz czy dane na karcie SD są zgodne z tym systemem.

Co robić? :(
kazaa
Posty: 95
Rejestracja: 23 gru 2019, 22:07
model samochodu: Optima SW 1.6 T-GDI L + NAV + TECH
Lokalizacja: Wawa

Re: AndroidAuto AppleCar

Post autor: kazaa »

ruza pisze: 22 cze 2021, 15:43
W radiu w Kia jest Android 4.2.2 będąc dokładnym, ale zdaje się, że to akurat nie ma wpływu na tę funkcję. Pozostaje czekać, bo w Engineering Mode nic ciekawego nie ma (przynajmniej w wersji 210111).
@Ruza po odblokowaniu Twoim sposobem engineering mode rozumiem, że nie ma tam "variant coding" z opcja na AA wireless?
SnajperGT
Posty: 67
Rejestracja: 04 kwie 2021, 17:19
model samochodu: OPTIMA SPORTSWAGON GT

Re: AndroidAuto AppleCar

Post autor: SnajperGT »

@Ruza dziś chciałem wrzucić Yanosika i inne aplikacje do radia i mocno się zdziwiłem. Po ostatniej aktualizacji wydanej przez KIA w pliku G40 niema libvitnavijni_40.so oraz libvitnavijni_40ECN.so :roll: Są zupełnie inne nazwy. Sprawdzałem wielokrotnie i w dodatku nieda się wypakować G40, zabezpieczony jest hasłem. Mega mega szkoda, myślałem, że będę miał Yanosika w radiu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”