KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

forum użytkowników modelu ProCeed
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: nrg »

Marek3003 pisze: 27 lip 2023, 09:16 Taki szczegół kolejny wk…. Zatrzymuje się pod domem. Kluczyk w kieszeni. Silnik pracuje. Wychodzę otwieram bagażnik wyciągam torby. Chce coś sięgnąć z siedzenia pasażera i g. Muszę obejść auto i otworzyć centralny na desce bo sie nie odblokowuje po otwarciu drzwi kierowcy. Totalna bzdura. Mam kluczyk a i tak go nie otworze. Jaki to ma sens? No nie mówcie, ze bezpieczeństwo!
Szczerze powiedziawszy jakoś nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie, w sytuacji którą opisujesz drzwi nie odblokowują się. Natomiast u mnie (MY2024) da się to ustawić z poziomu komputera. Domyślnie jest ustawione, że drzwi mają się odblokować po zgaszeniu silnika. Druga opcja to przy przełączeniu na P (jest jeszcze trzecia "wyłączone" ale nie sprawdzałem jak działa ;) ). Po zmianie na drugą, drzwi otwierają się od razu po wrzuceniu P.
Marek3003
Posty: 609
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Marek3003 »

Niestety w moim starym modelu tego nie ma jak i domykania szyb z kluczyka. A jeszcze jak zgasze i zapomnę zamknąć szybę to muszę znowu odpalić lub wcisnąć zapłon by domknąć okno. W niektórych samochodach można domknąć szyby po wyłączeniu zapłonu. Tu nie. Ale ja nie mam pretensji bo tak sobie to producent wymyślił i tak musi być.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: nrg »

Ale trzeba przyznać że postęp poczynili skoro w wersji 2024 już to jest ;)
Awatar użytkownika
Tomasz_Aleksander
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2023, 00:39
model samochodu: ..............................
Proceed GT 1,6 T-GDI
7DCT MY24
Full: PRE+TEC+AEB+PN
Blue Flame

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Tomasz_Aleksander »

Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
ProCee_d56
Posty: 529
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne, ale pewnie lepsze by było szare... Są tacy, którzy chcą zmieniać nawet doskonałe rzeczy, niemając o tym pojęcia. :lol:
Awatar użytkownika
Tomasz_Aleksander
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2023, 00:39
model samochodu: ..............................
Proceed GT 1,6 T-GDI
7DCT MY24
Full: PRE+TEC+AEB+PN
Blue Flame

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Tomasz_Aleksander »

ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
ProCee_d56
Posty: 529
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 19:45
ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
A dla ciebie ważniejsze są bzdety jakiegoś ,,marka" czy rzeczywistość. Jesteście parą :shock: , że uważasz go za swojego guru?
Zacznij chłopie myśleć samodzielnie. :D :D
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne, ale pewnie lepsze by było szare... Są tacy, którzy chcą zmieniać nawet doskonałe rzeczy, niemając o tym pojęcia. :lol:
Marek3003
Posty: 609
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Marek3003 »

ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 20:00
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 19:45
ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50

Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
A dla ciebie ważniejsze są bzdety jakiegoś ,,marka" czy rzeczywistość. Jesteście parą :shock: , że uważasz go za swojego guru?
Zacznij chłopie myśleć samodzielnie. :D :D
Nie jakiegoś. Co to jest? Prywatne forum Pana Procee_d56? Ja imienia się nie wstydzę. Mogłeś pisać Kolega ale po takim chamstwie proszę pisać ewentualnie Pana Marka. Załóż sobie osobny temat i zamknij wreszcie Gt bez znaczka. Ustaliłeś już, że nie ma logo Gt.
Proszę Administratora o utemperowanie Pana autora tematu. Co to za ciagle prywatne wycieczki? Wyrażam swoje zdanie na temat samochodu który użytkuje i mam do tego prawo. Czy ktoś jest głupi czy mądry zostawiam dla siebie.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
Idaho
Posty: 26
Rejestracja: 31 lip 2023, 16:17
model samochodu: Proceed GT 1.6 T-GDI 7DCT MY23 AEB+TEC+PRE+Experience Green
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Idaho »

Czy poza czcionką na fotelach, zmianą koloru logo GT na kierownicy i usunięciem znaczka z grilla zaszły jakieś inne zmiany w tych autach?
tomaszko
Posty: 116
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: tomaszko »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
A co mają wam powiedzieć, że brakuje podzespołów? W sumie to właściwie to samo za duże zainteresowanie bo nie mamy tyle części, ok w tym kontekscie to by się zgdzało. Dobrze przynajmniej, że tym razem reagują z wyprzedzeniem, a nie jak wcześniej poł roku po przyjęciu zamówień.
A jak wytłumaczycie, że w cenniku niemieckim dalej jest proceed gt bez żadnych gwiazdek, odnośników i dalej można zamawiać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”