KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

forum użytkowników modelu ProCeed
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: nrg »

Marek3003 pisze: 27 lip 2023, 09:16 Taki szczegół kolejny wk…. Zatrzymuje się pod domem. Kluczyk w kieszeni. Silnik pracuje. Wychodzę otwieram bagażnik wyciągam torby. Chce coś sięgnąć z siedzenia pasażera i g. Muszę obejść auto i otworzyć centralny na desce bo sie nie odblokowuje po otwarciu drzwi kierowcy. Totalna bzdura. Mam kluczyk a i tak go nie otworze. Jaki to ma sens? No nie mówcie, ze bezpieczeństwo!
Szczerze powiedziawszy jakoś nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie, w sytuacji którą opisujesz drzwi nie odblokowują się. Natomiast u mnie (MY2024) da się to ustawić z poziomu komputera. Domyślnie jest ustawione, że drzwi mają się odblokować po zgaszeniu silnika. Druga opcja to przy przełączeniu na P (jest jeszcze trzecia "wyłączone" ale nie sprawdzałem jak działa ;) ). Po zmianie na drugą, drzwi otwierają się od razu po wrzuceniu P.
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Marek3003 »

Niestety w moim starym modelu tego nie ma jak i domykania szyb z kluczyka. A jeszcze jak zgasze i zapomnę zamknąć szybę to muszę znowu odpalić lub wcisnąć zapłon by domknąć okno. W niektórych samochodach można domknąć szyby po wyłączeniu zapłonu. Tu nie. Ale ja nie mam pretensji bo tak sobie to producent wymyślił i tak musi być.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
nrg
Posty: 53
Rejestracja: 03 kwie 2023, 13:20
model samochodu: Kia ProCeed GTLine 1.5T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: nrg »

Ale trzeba przyznać że postęp poczynili skoro w wersji 2024 już to jest ;)
Awatar użytkownika
Tomasz_Aleksander
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2023, 00:39
model samochodu: ..............................
Proceed GT 1,6 T-GDI
7DCT MY24
Full: PRE+TEC+AEB+PN
Blue Flame

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Tomasz_Aleksander »

Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
ProCee_d56
Posty: 524
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Awatar użytkownika
Tomasz_Aleksander
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2023, 00:39
model samochodu: ..............................
Proceed GT 1,6 T-GDI
7DCT MY24
Full: PRE+TEC+AEB+PN
Blue Flame

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Tomasz_Aleksander »

ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
ProCee_d56
Posty: 524
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: ProCee_d56 »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 19:45
ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
A dla ciebie ważniejsze są bzdety jakiegoś ,,marka" czy rzeczywistość. Jesteście parą :shock: , że uważasz go za swojego guru?
Zacznij chłopie myśleć samodzielnie. :D :D
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Marek3003 »

ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 20:00
Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 19:45
ProCee_d56 pisze: 08 sie 2023, 16:50

Przecież ja już 4 sierpnia podałem powód wstrzymania przyjmowania zamówień, czyli zbyt duże zapotrzebowanie na KIA Proceed.
Ale Marek mówi żeby Ci nie wierzyć :D
A dla ciebie ważniejsze są bzdety jakiegoś ,,marka" czy rzeczywistość. Jesteście parą :shock: , że uważasz go za swojego guru?
Zacznij chłopie myśleć samodzielnie. :D :D
Nie jakiegoś. Co to jest? Prywatne forum Pana Procee_d56? Ja imienia się nie wstydzę. Mogłeś pisać Kolega ale po takim chamstwie proszę pisać ewentualnie Pana Marka. Załóż sobie osobny temat i zamknij wreszcie Gt bez znaczka. Ustaliłeś już, że nie ma logo Gt.
Proszę Administratora o utemperowanie Pana autora tematu. Co to za ciagle prywatne wycieczki? Wyrażam swoje zdanie na temat samochodu który użytkuje i mam do tego prawo. Czy ktoś jest głupi czy mądry zostawiam dla siebie.
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
Idaho
Posty: 26
Rejestracja: 31 lip 2023, 16:17
model samochodu: Proceed GT 1.6 T-GDI 7DCT MY23 AEB+TEC+PRE+Experience Green
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: Idaho »

Czy poza czcionką na fotelach, zmianą koloru logo GT na kierownicy i usunięciem znaczka z grilla zaszły jakieś inne zmiany w tych autach?
tomaszko
Posty: 115
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: KIA Proceed 1.6 GT już bez logo GT

Post autor: tomaszko »

Tomasz_Aleksander pisze: 08 sie 2023, 16:31 Mam informację bezpośrednio od Kia Polska, że obecny brak możliwości składania zamówień na wersje GT jest podyktowany tylko i wyłącznie bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dużą liczbą zamówień. Kiedy tylko fabryka nadrobi ostatnie wzmożone zaległe zamówienia to wróci do cennika.
Nowego cennika :twisted: :lol:
A co mają wam powiedzieć, że brakuje podzespołów? W sumie to właściwie to samo za duże zainteresowanie bo nie mamy tyle części, ok w tym kontekscie to by się zgdzało. Dobrze przynajmniej, że tym razem reagują z wyprzedzeniem, a nie jak wcześniej poł roku po przyjęciu zamówień.
A jak wytłumaczycie, że w cenniku niemieckim dalej jest proceed gt bez żadnych gwiazdek, odnośników i dalej można zamawiać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”