Rzężenie silnika przez pierwsze kilometry

forum użytkowników modelu ProCeed
tomaszko
Posty: 115
Rejestracja: 05 cze 2023, 22:40
model samochodu: 159

Re: Rzężenie silnika przez pierwsze kilometry

Post autor: tomaszko »

dorious pisze: 06 mar 2024, 08:19 Myślałem o tym. Ale to nowe auto i dlaczego ja mam to robić.
Podejście słuszne, dlaczego masz się ze wszystkiego doktoryzować i sam rozwiązywać problemy, które powinien rozwiązać sprzedawca czy też producent. Na każdym kroku, w każdej dziedzinie, olewanie, zbywanie, radź sobie sam.
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 612
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Rzężenie silnika przez pierwsze kilometry

Post autor: Tolinek »

Jeżeli zadziała to do czasu złożenia powództwa i rozpoczęcia procesu przynajmniej nie będzie podnosić ciśnienia co dzień rano. Serce masz tylko jedno.
dorious
Posty: 123
Rejestracja: 02 cze 2023, 16:35
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Rzężenie silnika przez pierwsze kilometry

Post autor: dorious »

tomaszko pisze: 06 mar 2024, 16:03
dorious pisze: 06 mar 2024, 08:19 Myślałem o tym. Ale to nowe auto i dlaczego ja mam to robić.
Podejście słuszne, dlaczego masz się ze wszystkiego doktoryzować i sam rozwiązywać problemy, które powinien rozwiązać sprzedawca czy też producent. Na każdym kroku, w każdej dziedzinie, olewanie, zbywanie, radź sobie sam.
Dokładnie! To jest patologia co oni odwalają. Goście robią z Ciebie świra, że kuźwa słyszalne mega, niepokojące wręcz, ćwierkanie/zgrzyt silnika przy 2400 obrotów to jest normalny objaw i nie jest to wada. To ty jesteś problemem i się czepiasz. Jaka jest definicja wady w takim razie w słowniku KIA? :D
Marek3003
Posty: 608
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Rzężenie silnika przez pierwsze kilometry

Post autor: Marek3003 »

„Uprzejmie informujemy, że gwarancja polega tylko i wyłącznie na bezpłatnej naprawie lub wymianie niesprawnego elementu lub podzespołu pojazdu, którego niesprawność wynika z wady wykonawczej lub montażowej w procesie produkcyjnym. Gwarancji nie podlegają niesprawności wynikające ze zużycia eksploatacyjnego elementów pojazdu i wszelkich uszkodzeń niepozostających w związku przyczynowo-skutkowym z wadami produkcyjnymi. Bezpłatne usługi gwarancyjne nie obejmują uszkodzeń wywołanych czynnikami niezależnymi od producenta.

Pragniemy wyjaśnić, że podstawą do podjęcia jakichkolwiek działań naprawczych przez Autoryzowaną Stację Obsługi KIA jest potwierdzenie występowania usterki zgłoszonej przez użytkownika pojazdu oraz zdiagnozowanie jej przyczyn.

Weryfikacja ……… tu została opisana moja reklamacja i to, że serwis stwierdza, że jestem głupi…. dlatego więc najważniejsze.
Jest to więc cecha a nie jego wada”

Tak Kia odpisała na moją reklamację. A pismo to trzymam dla kolejnego właściciela samochodu by nie miał do mnie pretensji ponieważ w moim przypadku to jest cecha mojej Kii nie wada i u Was też tak jest 😂
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”