Realny czas oczekiwania na Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
Awatar użytkownika
KaReS
Posty: 160
Rejestracja: 07 lip 2020, 09:51
model samochodu: Proceed GT '20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: KaReS »

baxter2222 pisze: 22 kwie 2024, 19:08 nie mam zielonego pojecia co jest dobre a co nie bardzo..
Jeśli nie będzie Ci przeszkadzać zapach naturalnej skóry, który może utrzymywać się przez kilka dni to polecam Gliptone GT11. Używam od kilku lat. Dobrze się wchłania, nie pozostawia śladów i, co dla mnie najważniejsze, nie ma śladów w perforacjach (w dziurkach na fotelach) w przeciwieństwie do niektórych innych środków, które używałem.
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

Czy ten środek do pielęgnacji skóry nie pozostawia śladów na alcantarze w miejscu połączenia skóry z nią? Często nie udaje się zabezpieczając obszycia foteli, nie najechać na alcantarę.
Czy ten środek nie zawiera silikonu, który powoduje ,,śliskość'' i można nim zabezpieczać też skórę na wieńcu kierownicy?
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Awatar użytkownika
KaReS
Posty: 160
Rejestracja: 07 lip 2020, 09:51
model samochodu: Proceed GT '20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: KaReS »

ProCee_d56 pisze: 23 kwie 2024, 09:45 Czy ten środek do pielęgnacji skóry nie pozostawia śladów na alcantarze w miejscu połączenia skóry z nią? Często nie udaje się zabezpieczając obszycia foteli, nie najechać na alcantarę.
Nie. Stosujesz go wyciskając odpowiednią ilość najpierw na np. mikrofibrę i rozprowadzasz po niej, a dopiero potem aplikujesz. Dodatkowo zamsz na siedzeniach mam zabezpieczony środkiem do zamszu.
ProCee_d56 pisze: 23 kwie 2024, 09:45 Czy ten środek nie zawiera silikonu, który powoduje ,,śliskość'' i można nim zabezpieczać też skórę na wieńcu kierownicy?
Jeśli chodzi o zawartość silikonu to nie wiem. Ja stosuję go na wszystkie powierzchnie w tym na wieniec i od ponad 3 lat skóra na kierownicy jest nadal matowa oraz nie ma "śliskości".
Aplikuję co około 3-4 miesiące.
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

OK. Dziękuję za informację.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: baxter2222 »

i ja dziekuje..KaReS ..to pozostało znależć cos do zamszu.. :D
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

To nie zamsz, to alcantara, która jest tkaniną. Szukaj środka do czyszczenia i konserwacji alcantary.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
Awatar użytkownika
KaReS
Posty: 160
Rejestracja: 07 lip 2020, 09:51
model samochodu: Proceed GT '20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: KaReS »

baxter2222 pisze: 23 kwie 2024, 16:14 i ja dziekuje..KaReS ..to pozostało znależć cos do zamszu.. :D
Ja używam sprayu takiego samego jaki stosuje się do zabezpieczania np. butów z zamszu.
ProCee_d56
Posty: 528
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:14
model samochodu: ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: ProCee_d56 »

baxter2222 pisze: 23 kwie 2024, 16:14 i ja dziekuje..KaReS ..to pozostało znależć cos do zamszu.. :D
Są środki przeznaczone do czyszczenia i konserwacji alcantary, np:

https://sklep.motogo.pl/colourlock-zest ... tary-p3754

Warto przeczytać opis.
Dlaczego to coś jest białe, przecież powinno być czarne..., ale lepsze by było szare. :)
baxter2222
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2023, 18:01
model samochodu: kia proceed 2023

Re: Realny czas oczekiwania na Proceed

Post autor: baxter2222 »

.....KaReS...dzieki...zgłebie temat..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”