Powitania

Napisz kilka słów o sobie, skąd jesteś, jakim autem jeździsz itp.
Oktymus
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2024, 13:00
model samochodu: Sportage3

Powitania

Post autor: Oktymus »

Cześć. :) Jestem użytkownikiem Sportage 3. 2.0 CRDI w automacie z 2012r Prawdopodobnie będę miał kilka pytań w sprawie tego auta. ;) Pozdrawiam.
daro1
Posty: 9
Rejestracja: 29 lut 2024, 20:08

Re: Powitania

Post autor: daro1 »

Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem niedoszłym posiadaczom Kia Sportage.Jako że jest to piękne auto chciałbym również zabrać głos w dyskusji.
wici7
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2024, 07:18
model samochodu: Stinger 2,0 TGDI

Powitania

Post autor: wici7 »

Witam
Od kilku dnie jestem szczęśliwym posiadaczem Stingera.
Uważam go za jedno z piękniejszych aut na drogach i mam nadzieję, że równie przyjemnie się nim będzie jeździć co na niego tylko patrzeć.
Na dzień dobry będę miał kilka pytań gdyż auto jest po kolizji, a z szukaniem części nie jest łatwo, nawet albo przede wszystkim w ASO :) ;)

Pozdrawiam forumowiczów
Tomek1317
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2024, 17:49
model samochodu: Sportage V

Re: Powitania

Post autor: Tomek1317 »

Dzień dobry Wszystkim,

Jako, że to moje drugie konto, ale z KIA jestem już 10 lat to postanowiłem się przywitać w tym temacie. Jestem Tomek i mieszkam w Pruszkowie (tam gdzie kończą się REGUŁY :lol: ) Pierwszy Sportage (wersja 3) służył mi 9 dobrych lat, więc kupiłem drugiego Sportage (wersja 5) w podstawowej wersji silnika i wyposażenia - M.
Kupiłem roczny model (2023) z przebiegiem 22750 km i już ponad tysiąc km przejechałem od początku lutego. Jest ok.

Pzdr.
kosikus
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2024, 19:55
model samochodu: stonic 1.0 t-gdi DCT

Re: Powitania

Post autor: kosikus »

Cześć wszystkim,

Jestem świeżym właścicielem Kia Stonic 19R 1.0 t-gdiw automacie 120KM. Tylko 28 kkm przebiegu.
To chyba jest M bo nie ma grzanych siedzeń. Ale nie wiem bo nie mam żadnych ori papierów.

Auto sprowadzone 2 lata temu z Francji po drobnej kolizji. Naprawione przez poprzedniego właściciela.

To mój 6ty samochód w życiu po Acurze integrze, Vectrze B i C kombi w Dieslu oraz A klasie. Stonic ma właśnie zastapic Mercedesa bo się skrzynia sypie i stary diesel jest.

Jak na pierwszy tydzień jest OK. Trochę mały w porównaniu do opla ale całkiem żwawy jak na 3 cylindry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”