Wyświetlany zasięg przy naładowaniu baterii na 100%

Porady, problemy, opinie dotyczące napędów hybrydowych w samochodach Kia
sanczo
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2024, 15:58
model samochodu: Kia Sportage V (PHEV)

Wyświetlany zasięg przy naładowaniu baterii na 100%

Post autor: sanczo »

Witam,
mam pytanie do posiadaczy hybryd typu plugin. Jaki zasięg Wam się wyświetla po naładowaniu baterii na 100%. Domyślam się, że się zmienia w zależności od stylu jazdy, ale w jakim mniej więcej przedziale się to mieści? W moim od nowości cały czas 57 km, pomimo przejechania w rożnych warunkach niemal 2000 km. Wydaje mi się, że jednak coś jest nie tak z moim autem.
inquis
Posty: 1260
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Wyświetlany zasięg przy naładowaniu baterii na 100%

Post autor: inquis »

sanczo pisze: 22 lut 2024, 16:05 Witam,
mam pytanie do posiadaczy hybryd typu plugin. Jaki zasięg Wam się wyświetla po naładowaniu baterii na 100%. Domyślam się, że się zmienia w zależności od stylu jazdy, ale w jakim mniej więcej przedziale się to mieści? W moim od nowości cały czas 57 km, pomimo przejechania w rożnych warunkach niemal 2000 km. Wydaje mi się, że jednak coś jest nie tak z moim autem.
W mojej Sorce jest identycznie. To, że na jednym ładowaniu przejadę więcej albo mniej kilometrów nie ma wpływu na tę wartość podawaną przez komputer.
profek412
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2023, 19:54
model samochodu: Sportage V PHEV

Re: Wyświetlany zasięg przy naładowaniu baterii na 100%

Post autor: profek412 »

Ja mam zawsze 70 km przy wyłączonych nawiewach i 65 przy włączonych. Mam tak od nowości.
sanczo
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2024, 15:58
model samochodu: Kia Sportage V (PHEV)

Re: Wyświetlany zasięg przy naładowaniu baterii na 100%

Post autor: sanczo »

A czym ładujesz? Bo ja zwykłą ładowarką (green cell), którą dostałem wraz z samochodem. Jak pojechałem na serwis, podłączyli go do ich ładowarki, to nagle pokazał 63 km.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hybrydowe”