ASO Warszawa - jakie polecacie?

Lista warsztatów w województwie Mazowieckim
Klosiak
Posty: 8
Rejestracja: 11 wrz 2021, 15:20
model samochodu: KIA Optima GT SW 2.0 T-GDI 2016

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: Klosiak »

_snufkin_ pisze: 30 gru 2023, 22:15 Malibu już nie robi przeglądów gwarancyjnych - jakie ASO polecacie we wschodniej części Warszawy? Najbardziej po drodze mam Car Droom i Eforię, ale może warto wybrać się do Dynamica?
Mi Pan Robert, kierownik Malibu, polecił Car Droom jak zapytałem gdzie jechać skoro Malibu nie robi już przeglądów. Z tym, że nie skorzystałem bo przy przeglądzie gwarancyjnym chciałem wymienić olej w skrzyni w mojej Optimie GT SW i usłyszałem przez telefon, że Car Droom nie świadczy takiej usługi więc dałem sobie spokój.

Przegląd i wymianę oleju w ASB zrobiłem w ASO KIA w Nadarzynie (AS MOTORS)...to było drugie ASO polecone przez Pana Roberta bo do Nadarzyna przeszła większość mechaników z Malibu. Nie obyło się bez przygód ale tylko podczas kontaktu telefonicznego przy umawianiu przeglądu (słabo wyszło). Za to z samej usługi przeglądu i obsługi na miejscu byłem zadowolony. Ciekawostka...okazało się, że moją Optimę serwisował ten sam mechanik, który serwisował samochód w Malibu.
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: _snufkin_ »

Nadarzyn odpada - wyprawa na pół dnia, szkoda mi urlopu. Zapisałem się do Car Drooma, za 3 tygodnie dam znać jak było :)
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: LooKatME »

_snufkin_ pisze: 03 sty 2024, 19:34 Nadarzyn odpada - wyprawa na pół dnia, szkoda mi urlopu. Zapisałem się do Car Drooma, za 3 tygodnie dam znać jak było :)
i jak było?
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: _snufkin_ »

Dla mnie ok, będę tam jeździł. Koszt dużego przeglądu wyszedł 1500 z groszami.
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: LooKatME »

Dużego tzn. po jakim przebiegu/latach?
Możesz opisać zakres?
_snufkin_
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:53
model samochodu: Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 7DCT BL+AEB

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: _snufkin_ »

2 lata / 30 tys
To co w standardzie + czyszczenie klimy
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: LooKatME »

_snufkin_ pisze: 29 sty 2024, 10:51 2 lata / 30 tys
To co w standardzie + czyszczenie klimy
Czyli tak naprawdę poza pseudo oględzinami to oprócz wymiany oleju dochodzi kabinkówka i płyn hamulcowy. Możesz napisać ile bez odgrzybiania policzyli, jeżeli masz rozbite koszty na FV?
fanmotoryzacji
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2024, 22:33

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: fanmotoryzacji »

Dzień dobry, czy ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się na temat ASO z Nadarzyna? Mam względnie blisko a zależy mi na fachowym podejściu.
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: LooKatME »

Ja mogę odpowiedzieć tyle że odlecieli z cenami. Za przegląd po 2 latach/30kkm krzyknęli 2,2kzl. W innym serwisie Na terenie Warszawy otrzymałem ofertę na 1700.
RobekK4
Posty: 46
Rejestracja: 18 kwie 2022, 12:01
model samochodu: KIA Proceed GT

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: RobekK4 »

W tym tygodniu pyknął mi przegląd na 60 kkm. Robiłem w CAR DROOM'ie - 1635,- zł
Trochę kłuje to, że nie można być przy pojeździe podczas wymiany oleju i f.oleju (wcześniej w MALIBU nie było z tym problemów),
jedynie na ekranie TV można widzieć co dzieje się przy pojeździe - ale to też zależy, na którym stanowisku względem kamer odbywa się obsługa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”