Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

forum użytkowników modelu Sorento
barbuza
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2023, 14:45

Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

Post autor: barbuza »

Witajcie,

orientujecie się czy jest możliwość wymiany w serwisie m.in. lusterek, aby mieć wyświetlanie martwego pola na wyświetlaczu + kamerę 360 lub ewentualnie dodanie RSPA?
Pawel_W
Posty: 36
Rejestracja: 23 lis 2022, 15:27

Re: Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

Post autor: Pawel_W »

Rozkminiałem temat i sprawa jest bardziej skomplikowana.
Poza lusterkami i wiązkami musiał byś wymienić tylną kamerkę + przód (czyli też zderzak). To oczywiście do zrobienia ale najgorsze jest to że radio trzeba by wymienić (na to z systemem bose).
Żaden zemnie ekspert - tylko to wyczytałem z service manuali.(te od kia za które trzeba zapłacić by na godzinkę się przeklikać :P)
schwarzenemes
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2024, 15:35

Re: Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

Post autor: schwarzenemes »

Bose ma być do tego ponoć niezbędny - na tym polegał problem tej wersji "Niby Prestige Line".
Zadzwonił do mnie swego czasu handlowiec z salonu i mówi, że auto zamówione już prawie jest, jedynie mała różnica - brak Bose'a. Mówię człowiekowi, że nie problem, bo ja w samochodzie i tak audio mam zawsze wyłączone, a ów wtedy do mnie, że no tak, ale nie będzie kamery 360*, bo ona za to odpowiada, a przez to nie ma kamer w lusterkach, więc podglądu martwego pola z lusterek po użyciu kierunkowskazów też.
Po niemal 2.5 latach czekania na realizację musiałem zrezygnować z zamówienia.
jendrekh
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2024, 06:57
model samochodu: KIA SORENTO PRESTIGE LINE

Re: Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

Post autor: jendrekh »

Cześć!
Kupiłem dla żony PrestigeLine ale z siedzeniami Nappa, ponieważ taki się jej podobał, kosztem kamery 360, Bose, etc. Teraz jednak dochodzę do wniosku że to był błąd i pytanie czy da się jeszcze coś z tym zrobić? Czy myślicie ze jednak nie da dość tych kamer 360? Czytam co piszecie i zmartwiony bardzo 🙇‍♂️
Dzięki pozdrawiam
inquis
Posty: 1260
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Wymiana na lusterka z kamerami, RSPA, 360 w Prestige Line New?

Post autor: inquis »

jendrekh pisze: 30 mar 2024, 07:08 Cześć!
Kupiłem dla żony PrestigeLine ale z siedzeniami Nappa, ponieważ taki się jej podobał, kosztem kamery 360, Bose, etc. Teraz jednak dochodzę do wniosku że to był błąd i pytanie czy da się jeszcze coś z tym zrobić? Czy myślicie ze jednak nie da dość tych kamer 360? Czytam co piszecie i zmartwiony bardzo 🙇‍♂️
Dzięki pozdrawiam
Jedyne, co możesz zrobić, to sprzedać to auto i kupić polifta, albo cokolwiek innego, gdzie kamery 360 występują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”