Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Ogłoszenia usług i inne wątki ogłoszeniowe, niezwiązane z powyższymi działami.
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 612
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Tolinek »

Widerski pisze: 31 sty 2024, 17:05
Tolinek pisze: 10 sty 2023, 15:40 No to jeszcze jedno pytanie skarbnico wiedzy Ty Moja. Musiałem sobie zamówić samochód w wersji L bo nie chcieli mi sprzedać wersji XL na kołach 16" w rozsądnej cenie. Już pies ganiał te fotele grzane, ale żal choćby kierownicy grzanej czy kia connect który sobie chciałem kiedyś zintegrować z chałupą. No i pytanie właściwe:
Czym jest kia Connect? Czy to jest jeden moduł który wymaga zasilania oraz 1 czy 2 sieci CAN i synchronizacji IMSI/SIM z systemami centralnymi KIA czy może coś więcej? Czy jesteś w stanie zaprogramować taki moduł i sprawić żeby działał w pojeździe który z takim ustrojstwem z fabryki nie wyjechał?

To już będzie naprawdę ostatnie pytanie. Dzisiaj :)
Nie zauważyłem tych 2 ostatnich postów
dowiedziałeś się odpowiedzi na twoje pytania?
Jeżeli nie to w streszczeniu
System connect chodzi ci o system "pozycjoniowania" E-call?
w E-Call mogę zresetować system, ściągnąć parametry, usuniecie lub zapis dziennika w MSD.
Pozdrawiam
@Widerski możesz wyłączyć banglanie przy cofaniu?
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Widerski »

Jeżeli producent to umożliwił w oprogramowaniu to tak.
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 612
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Tolinek »

A możesz się zalogować "na sucho" aby zobaczyć czy coś takiego jest w parametrach dostępnych do edycji? Czy nie ma takiej możliwości?
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Widerski »

Dopiero po podłączeniu z danym sterownikiem, modułem widzę co producent pozwolił wł/wył.
Awatar użytkownika
Tolinek
Posty: 612
Rejestracja: 04 sie 2022, 14:54
model samochodu: Fiat 500, Xceed PHEV

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Tolinek »

Muchas gracias.
Widerski
Posty: 229
Rejestracja: 07 lip 2021, 07:52

Re: Aeb+islw+scc zapraszam na diagnostykę w celu możliwości skonfigurowania sterownika silnika

Post autor: Widerski »

Tolinek pisze: 16 lut 2024, 18:21 Muchas gracias.

Nie ma za co, jak umiem z chęcią pomogę. @Tolinek masz jakieś pytania smiało pytaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi / Inne”