Kia Stonic w finansowaniu 60/40

forum użytkowników Kia Stonic
grzesiekp1987
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2024, 10:28

Re: Kia Stonic w finansowaniu 60/40

Post autor: grzesiekp1987 »

saron22 pisze: 30 sty 2024, 01:22 Może sprzedawca się pomylił i na inne auta było ale akurat na te nie było. Jak nie masz nic na papierze to raczej nic nie wskórasz.
Gdyby nie było mnie przy rozmowie w salonie i sam nie sprawdzałbym na stronie www, to byłbym w stanie uwierzyć, że ktoś coś pomylił. Ewidentnie ma miejsce jakaś dziwna akcja i odwracanie kota ogonem. Czekamy na odpowiedź importera, czy zgodzi się zastosować takie warunki finansowania.
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Stonic w finansowaniu 60/40

Post autor: StonicScross »

Lunar GT pisze: 30 sty 2024, 09:05
StonicScross pisze: 30 sty 2024, 05:26 W innych markach, nie będę reklamował, cennik wywalony w kosmos ale rabaty 15k
Czyli najpierw robią Cię w ...uja a potem robią Ci łaskę i dają rabat.
Są różne modele sprzedaży.
Nawet w ujęciu Peugeot Polska i Peugeot Czechy. W Polsce ceny katalogowe dużo wyższe ale są rabaty. W Czechach trochę jak z Kia w Polsce.
Gorsza praktyka to w biurach podróży, w TUI musisz do ceny dodać ubezpieczenie i transfery z lotniska do hotelu. Nikt tego wcześniej nie robił tylko dawal cenę juz wliczona.
Choc z drugiej strony- dojazd z lotniska i ubezpieczenie możesz załatwić sam.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kia Stonic w finansowaniu 60/40

Post autor: Lunar GT »

saron22 pisze: 30 sty 2024, 01:22 Jak nie masz nic na papierze to raczej nic nie wskórasz.
Tu jest sedno sprawy, masz jakiekolwiek potwierdzenie Twoich słów. Gdybyś dostał jakąś kalkulację to pewnie ją byś miał a przynajmniej powinienneś ją mieć.Jak widzisz na załączonych obrazkach w sieci są ślady takiego kredytu dla Sportage, rodziny Ceeda ale nic o Stonicu, Stonic jest produkowany w Korei i dla niego są trochę inne zasady sprzedaży.
Załączniki
2.jpg
1.jpg
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia Stonic w finansowaniu 60/40

Post autor: StonicScross »

Też nie kojarzę kredytu z RRSO na 0 procent na Kie Stonic.
tplonka
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2023, 15:33
model samochodu: Stonic gt line

Re: Kia Stonic w finansowaniu 60/40

Post autor: tplonka »

ja zamawiałem stonic GT line z pakietem AEB w czerwcu w kredycie 50/50 i wtedy wychodziło dodatkowo + 5 tys do drugiej transzy. Samochód przyjechał w grudniu i wtedy obowiązywały raty 60/40 bez żadnego oprocentowania. Mój diler poprosił mnie, żebym na piśmie zrezygnował z samochodu i na nowo zarezerwował mój samochód i wtedy wziąłem kredyt 60/40. Odbiór był w styczniu. Z tego co wiem, diler pisał pismo do siedziby kia czy może tak zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”